27. april 2024.

ŽITORAĐANI NEDAJU VRH TABELE

ZONA JUG

ŽITORAĐA- NEBESKI ANĐELI 3:1 (1:0)

Žitorađa: Gledalaca 200. Sudija: Marija Đorđević ( Leskovac).8 Strelci: J. Lućić u 37, 52, Pešić u 70 za Žitorađu, N. Jovanović u 86 za Nebeski Anđeli. Žuti kartoni: Stojanović Đorđević Arsenijević ( Žitorađa).

ŽITORAĐA: Babić 7, Jovanović 7 ( B. Mladenović -) D. Mladenović7 Milošević 7, Dinić 7, V. Stojanović6,5 ,(Pavlović 7), P. Stojanović7, Đorđević7,5, Lućić 8, Arsenijević 6(Stošić 7 Pešić 7,5

NEBESKI ANĐELI: Mitić 6,Ristić 6, Ignjatović 6, Stojanović 6, (Kostić-)Trajković 6,Strahinjić 6, Radivojević6, Jovanović 7,Petrović6 (Stojković 6), Cvetković 6, (Stoilković 6), Trajković 6,

(Ranković-),

Igrač utakmice: Jovan Lučić

Jošđ je4dn avredn apobeda domaćin au igri sa vrlo dobrim gostima iz Vranja, koji su se predstavili kao dobar i uigran tim, ali je ipak kvalitet domaćina presudio pobednika. U prvom delu igre viđen je samo jedan pogodak i to najboljeg pojedinca na utakmici Lučića. U drugom delu isti igrač je u 52 minutu udvostručio prednost svog tima na dva gola prednosti. Na 3:0 povisio je Pešić u 70 minutu i tada je sve bilo jasno oko pitanje pobednika. Opustenost domaćina koštalo ih je da prime počasni pogodak gostiju u samom finišu u 86 minutu a strelac je bio N. Jovanović, što je i bio konačan rezultat utakmice u Žitorađi.