Neizvesnost do zadnjeg poena

DRUGA ŽENSKA ODBOJKAŠKA LIGA-ISTOK ŽOK PUSTA REKA-OK TOPLIČANIN 3:2 Bojnik. Hala sportova u Bojniku. Sudiski par: Dušan Cvetković / Anđelina Žižić (Leskovac). Rezultat po setovima: 16:25, 25:21, 25:21, 22:25, 18:16. ŽOK PUSTA REKA: Stojanović, Mila Petrović, Anđlina jOvanović, Stanisavljević, lazić, Emilja Petrović, Radenović, Rajković, Nenadović, Kostić OK TOPLIČANIN:Janićijević, Stojanović, Milena Radonjić, Jovanović, Nikolić, Lazić,  Jokanović, Kovačević, Bojana Radonjić. Pored toga što je na  tabeli bio derbi začelja, sa prvom bi se moglo reći da je više ličila na utakmicu za prvo mesto na tabeli. Viđena je odlična ženska odbojka u kojoj je svaki set bio neizvestan, da bi se pobednik dobio u taj breku i to na razliku  u koriost domaćih odbojkašica ,  što je izvalo erupciju oduševljenja kod domaće odbojkašice. U prvom setu gošće iz

Vranjanke pogutih glava iz Bojnik

DRUGA ŽENSKA ODBOJKAŠKA LIGA-ISTOK ŽOK PUSTA REKA – OK. PANDA 3:1 Bojnik: Hala sportova : Sudiski par: Nemanja Ristić/   Katarina Despot (Niš).  Rezultat po setovima: 25:18, 25:20, 10: 25, 25:18. ŽOK PUSTA REKA: Stojanović, Petrrović, Jovanović, Stanisavljević, lazić, Radenović, Nenadović, Kostić, Rajković. O.K: PANDA (VR): Ristić, Đorđević, Jovanović, M. Ristić, Stamneković, Andonović, Krtsić, M. Mitić, Stanojković, Marković, A. Mitić, petrović, Nikolić, Stevanović. Igrač utakimce : Nenadović Odbojkašice  Puste reke iz Bojnika zasluženo su savladale ekipu Pande iz Vranja i tako najavile još bolje igre u nastavku prvenstva, gde im je cilj opstanak u ovom rangu, gde su novajlije po prvi put.   Prvi set su rešile u svoju korist   i već od samog početka bile su stalno u voćstvo ( 4:1, 8:7, 15:12)  i već kako set priblaižavao

Kušumlijčanke pevajući iz Bojnika

DRUGA ODBOJKAŠKA LIGA ZA ŽENE-ISTOK ŽOK PUSTA REKA-ŽOK KURŠUMLIJA 1:3 Bojnik: Hala sportova u Bojniku. Sudiski par: Stefan Batalo – Miloš Ćetković(Niš) Rezultat po setovima: 17:25, 22:25, 26:24, 17:24. ŽOK PUSTA REKA: Stojanović, Petrović, Joavnović, Stanisavljević, Lazić, Radenović, Nenadović, Kostić. ŽOK KURŠUMLIJA: Radovanović, Novičić, Stević, Vukomanović,Marinković, Gojković, Kuzmanović, Kovačević, Pavlović, Krstić. Dobra odbojkaša predstava u Bojniku u kojoj su odbojkašice domaćeg sastava dostojno pružile otpor favorizovanim gošćama iz Kuršumlije i u nijednom od tri izgubljena seta nisu izgubile nekom ubedljivom razlikom. Uspele su da im oduzmu jedan set pri voćstvo  od 2:0, ali nisu imale moći i snage da dođu i do taj breka. Poraz je sastavni deo igre iz kojeg se izvače pouke  da bi se došlo do pobede. Upravo to nedostaje odbojkašicama iz Bojnika, isustvo

Odbojkaši iz Medveđe u nove pobede sa novom opremom

Međuokružni odbojkaški savez(MOC) Leskovac donirao je opremu odbojkaškom klubu "Jablanica" iz Medveđe. U ime MOS Leskovac, sportski direktor OK"Jablanica", Radovan Cvetković i predsednik odbojkaškog kluba Miloš Perović, uručili su poklone koje je MOS Leskovac namenio predsedniku opštine Medveđa, Nebojši Arsiću, savetniku predsednika opštine, Nikoli Andrejeviću, predsedniku Sportskog saveza u Medveđi, Branislavu Manasijeviću i sekretaru Sportskog saveza Milanu Radovanoviću, zbog podrške u razvoju odbojke u Medveđi. Inače, odbojkaši iz Medveđe ostvarili su prvu pobedu na domaćem terenu i pobedili Dubočicu iz Leskovca 3:0.

Rovovska bitka na parketu u Bojniku

DRUGA ŽENSKA ODBOJKAŠKA LIGA ŽOK PUSTA REKA  -  ŽOK MAJDANEK  3:2 Bojnik: Hala sportova u Bojniku. Rezultat po setovima: 25:14, 25:18, 18:25, 13:25, 15:07. ŽOK PUSTA REKA: Stojanović, Petković, Jovanović, Stanisavljević, Lazić, Petrović, Radenović, Nenadović, Kostić, Dimitrijević. ŽOK MAJDANPEK: Mitić, Trifunaović, Sporić, Stanković, Rajković, Jovanović, Šeković, Grečić Cvijić. Rovoska bitka na parektu sportske hale u Bojniku    u kome su odbojkašice Puste reke  tek u petom setu došle do zlata vrene pobede, protiv gošće iz Majdanpeka, koje su pokazale svoje dobre i  loše osobine. Sve je počelo u korist domaće odbojkašice koje su prvi set rešile u svoju korist rezultatom 25:14 i nagovestile dobru igru. Takođe i drugi set je pripao Pustorečankama  rezultatom 25:18 i sa tim rezultatom se očekivala sigurna pobeda. Međutim tako nisu mislile gošće iz

ŽOK Pusta reka- ŽOK Milenijum 0:3

DRUGA ŽENSKA ODBOJKAŠKA LIGA-ISTOK Bojnik. Hala sportova. Sudije: Katarina Nejić – Sara Janković (Niš). Rezultat po setovima. 20, 25: 22:25, 20:25. ŽOK PUSTA REKA: Stojanović, Petrović, Stanisavljević, lazić, Radenović, Rajković, Nenadović, Kostić ŽOK MILENIJUM: Mirković, Zdravković, Cvetković, Livadić, Stanković, Nikolić, Dujković, Valić, Dašić, Stojanović, Marković. Još jedan poraz odbojkašica iz Bojnika na svom parketu u Bojniku u duelu sa Milenijumom iz Niša koje su bile bolje u sva tri seta, ali uz napomenu da u trećem setu su u velikoj meri kumaovale sudije, jednom čudnom odlukom na štetu domaćih odbojkašica  i uz to crveni karton jednoj  od igračice što ih je koštalo dva poena,  i tako su se odbojkašice iz Niša odvojile rezultatski u momentu kada  se lomio rezultat u tom setu, jer su

OK. Radan-ŽOK Topličanin 2002 3:0

Lebane: Hala O.Š. Vuk Karadzić. Igrano bez gledalaca. Sudiski par: A. Žižić- A. Ristić(Oba Leskovac). Rezultat po setovima: 25:15, 25:09, 25: 10. OK: RADAN: J: Perić, A.Cvetković, Lj. Pešić, I. Nedeljković, I. Filipović, J. Janković, M. Pešić, M. Nikolić, K. Filipović, M.Ilić, Lj. Stojanović. ŽOK. TOPLIČNANOm 2002: T: Andejić, A. Pavlović, N. Lukić, J.Todorović, V: Sarić, L. Stojanović, A. Milanković, A. Kuzmanović, I. Stamenković, S. Koprivica, U. Tomić. Kad jednom protivniku ne dozvoliš da osvoji ni jedan set , to govri o superiornosti pobednika. Ovog puta su to odbojašice Radana iz Lebana koje su prosto „zbrisale „ sa parketa kolegenice iz Prokuplja jer su bile superiorne u sva tri seta. Prvi set su rešile u svoju korist sa deset poene razlike (25:10)  i nagovestile

Porazu Bojničanki kumovale sudije

DRUGA ŽENSKA ODBOJKAŠKA LIGA   ŽOK PUSTA REKA- ŽOK KNJAŽEVAC 0:3 Bojnik: Hala sportova u Bojniku. Sudidki par: Anđela Žižić / Vladimir Stanković(Leskovac). Rezultat po setovima: 20:25, 26:28, 20:25. ŽOK PUSTA REKA: M. Petrović, Stanisavljević, Janković, E. Petrović, Radenović, Nenadović, Kostić, Kankaraš. ŽOK KNJAŽEVAC: Pavković, R. Milanović,Milenković, T. Milanović, Đokić, Tošić, Nikolić, Lučić, Bunčić. Poraz  na svom parketu od gošće iz Knjaževca je prema prikazanoj igri previsok. Možda su u tim oldučujućim momentima u velikoj meri doprinele sudije Žižić i Stanković iz Leskovca koji su u trećem setu kada se lomio rezultat dosudili nekoliko poena u korist gošće iz Knjaževca, što je u velikoj meri taj treći set odveo u pobedičkom pravcu gošće iz Knjaževca, koje bi možda i bez sudiske naklonjenosti slavile pobedu, ali ne

Niške studenkinje položile ispit u Bojniku

DRUGA ŽENSKA ODBOJKAŠKA LIGA-ISTOK ŽOK PUSTA REKA-ŽOK SUTDENT (N) 0:3 Bojnik:  Igrano u sportskoj hali. Sudiski par: A., Žižić(Leskovac)/ K. Despot (Niš). Rezultat po setovima: 20:25, 12: 25, 20:25. ŽOK PUSTA REKA: M. Petrović, Stanisavljević, Janković, E. Petrović, Radenović, Rajković, Nenadović, Kostić, Kankaraš. ŽOK STUDENT:  T.Krstić, Mitrović, Ristić, Cvetković, Stojković, Đorđević, Jovanović, Stojanović, Disić, Stoiljković, A. Krtsić. Boljom igrom čitavog toka utakmice odbojkašice iz Niša sasvim zasuženo su slavile maksimalnim rezultatom, ma da je primetno da je iskustvo odlučilo pobednika, jer su odbojkašice domaćeg sastava nekako bojažljivo odigrale čitavog toka susreta, što su isksunije gošće znale to da kazne i pobede maksimalnim rezultatom . U prvom setu vodila se na početku ujednačena borba za svaki poen. Domaće odbojkašice su imale rezultat u svoju korist 3:1, 6:2  na

Bojničanke furiozne do prve pobede

DRUGA ŽENSKA ODBOJKAŠKA LIGA ŽOK PUSTA REKA- ŽOK VLASINA 3:0 Bojnik: Igrano bez publike. Hala sportova u Bojniku. Sudiski par: Milena Blagojević i Stefan  Batalović ( Niš). Rezultat po setovima: 25:13, 25:06, 25:17. ŽOK PUSTA REKA: M. Petrović, Stanisavljević, Janković, E. Petrović, Radenović, Rajković, Nenadović, Kostić, Kankaraš. ŽOK VLASINA: Đokić, Jović, Zdravković, Nikolić, Tasić, Garčić, Kocić, Mladenović, Dušanović. Igrač utakmice: Tamara Nenadović Pitanje pobedika nijednog trenutka nije dolazilo u pitanje, jer su od samog početka prvog seta domaće odbojkašice stavile do znanja da  su one te koje žele prvu pobedu kao nove članice Druge lige. U prvom setu domaće odbojkašice su vodile sa 8:0, 9:1, 14:4, 18:9, 21:10 , da bi na kraju prviset završile sa ubedljivih 25:13 . Od samog početka krasila ih je požrtvovana igra