26. april 2024.

Vredna pobeda Gornjostopanjčana

ZONA JUG

JEDINSTVO-JABLANICA 4:3( 2:1)

Gornje Stopnaje: Sudija: Milovan Kostić 8. Strelci: D. Stefanović u 18, D. Dimitrijević u 23, 76, V. Stefanović 64 za Jedinsto, Stošić u 12, Papović u 61, Stefan Rajčević u 84 min. za Jablanicu. Žuti kartoni: Aleksić, D. Dimitijević, Trajković, Đorđević, O. Nikolić ( Jedisntvo), Savić, Marinković, Sahiti (Jablanica ). Crveni karton: A. Kostić 35 min. (Jedinstvo).

JEDINSTVO: Aleksić 7, Novović 7, Stojanović 7, V. Stefanović 8 , Marinković 7, Kostić 7, D. Dimitrijević 8, (Marinković-), Trajković 7, Blagojević 7 ( B. Dimitrijević 7), D. Stefanović 7,5, S. Stefanović 7 ( O. Nikolić 7).

JABLANICA: M. Mitić 7, Janković 7, Zarić 6,5 ( Papović 7), Slavko Rajčević Zaimi 7, Jović 7,Stefan Rajćević 7, Ivanović 6,5, Stošić 7, Savić 6,5, Papović 7.

Igrač utakmice: V. Stefanović

Kvalitetna fudbalska predstava u kojoje viđeno sedam pogodaka. , Pobeda domaćina u borbi za očuvanje statusa zonaša  u duelu koji je bio neizvestando samog kraja utakmice.

Gosti su prvi došli u voćstvo još u12 mintu pogotkom Stošiča, da bi samo šest minuta kasnije usledilo poravnjanje rezutata  pogotkom za domaće D. Stefanovića. U 23 mintu domaći preokreću rezultat u svoju korist pogotkom D. Dimitrijevića, što je i bio rezultat prvog poluvremena.Uz napomenu da su domaći od 35 minuta ostali sa igračem manje pošto je u svlačionici pre vremena morao A. Kostić

U drugom delu  utakmice  gosti ponovo poravnavaju rezultat u 61 mintu pogotkom rezerviste Papovića. Samo tri minuta kasnije domaći preko V. Stefanovića ponovo vode sa 3:2. Prednost domaćina od dva pogotka uvećana je  u 76 mintu drugim pogotkom na utakmci D. Dimitrijevića.

Posednji pogodak na utakmci viđen je u 84 mintu igre a strelac je za Medveđane Stefan Rajčević za konačnih 4:3 u korist domaćina u jednoj kvalitenoj fudblalkskoj predstavi na niovu ranga takmičenja.