28. april 2024.

Slađa polovina Oraščanima

OFK KOSANICA-BUDUĆNOST 2:2( 1:1)

Kuršumija: Sudija: Danijel Trajković(Leskovac) 8, Strelci: Popović u 40, Kocić u 84 za OFK Kosanicu, Milenković u 18, Stanković u 77 za Budućnost. Žuti kartoni: Timotijević, Milivojević(OFK Kosanica),

OFK KOSANICA: Paunović  7, Mijajiloivić 7, Lazarević 7, Marković 6,5, Kocić 7, Milivojević 6,5, Timotijević 6, Milić 6,5, Lapčević 6, Popović 7,Radovanović  6,5), Cvetković 6.

BUDUČNOST: Stoiljković 7, Milenković 7, B.Stanković 7, Mitrović 7,5, Milić 7, Blagojević 7,5, Cvetković 7, Milošević 7,M. Stanković 7,5Milenković  7, Nikolić 7

Igrač utakmice: M. Stanković

Po jedn pogodak  na obe starne u oba dela igre, podela na ravne časti  je ishod  utakmice u Kuršumliji  i slđa polovina odlazi  gosima iz Oršja kod Vlaasotinca.

Gosti su prvi došli u vočstvo u 18 minutu  preko Milenkovića , da bi u samom finišu prvog dela igre Marko Popović izjednačio rezultat , što j ei bio ishod prvog dela igre.

U drugom delu gosti ponovo u 77 minutu po drugi put na utakmici dolaze u prednosti , da bi konačnih 2:2 usledili u 84 minutu igre pogotkom Kocića .