26. april 2024.

Na Rosulju remi po meri Hančana

SRPSKA LIGA-ISTOK

VLASINA: SFK MORAVA 1:1 ( 0:1)

Vlasotince. Sudija: Miloš Nedeljković 7. Strelci: N. Đokić u 75 min (KU) za Vlasinu, Nikolla Stanković (autogol) u 6  min. za Moravu. Žuti kartoni : V.  Ilić, Vlajković, S. Ilić , Šćepanović, M. Ilić, Nikolić( Vlasina), O. Jović, N. Mitić, Stojanović, Milenković(Morava).

VLASINA: V. Ilić 6,5, Pejčić 7, A. Stanojević 6, Vlajković 7, Hristić 6, N. Stanković 6, Nik. Stanković 7 ( N. Đokić 6), S. Ilić 6, Šćepanović 6,5, Miljković 6,5, A. Nikolić 6 ( Milošević 6)

SFK MORAVA: Vukadinović 7, Veliju 6 ( Stojanović 6), V. Kitanović 7,5, Stajić 7, A. Milenković  6 ( Ž: Stanković -), Miladinović 7 ( Stoiljković-), N. Mitić 7, (Cvetković -), B. Mitić 6,5, Stošić 7, B. Stojković 7,5, Jović 7.

Igrač utakmice. Vukašin Kitanović

Podela na ravne časti u utakmici u kojoj su domaćini postigli oba pogotka, od toga jedan u sopstvenoj mreži i tako podelili bodove  u utakmci koja je bila borbena u granicama dozovljenog, ali je sudija Nedeljković pokazao mnogo javnih opomena, što  je previše  za jednu takvu utakmicu. Gosti su zahvaljujući autogolu Nikole Stankovića već u 6 minutu igre prvi deo rešili u svoju korist.

Knačnih 1:1 usledili su u 75 minutu igre kada je N. Đokić postigao pogodak za domaćina i postavio konačan rezultat na ovoj utakmici, gde pomalo neočekivano gosti su osvojili pola plena.