26. april 2024.

BRODARI EFIKASNI U NASTAVKU

ZONA ISTOK

BRODOREMONT- RAJKO MITIĆ 4:0 ( 0:0)

Kladovo: Gledalaca 200. Sudija: Jovan Petković ( Zaječar) 7. Strelci: D. Lazić u 47, Z. Krstić u 64(KU), Milićević u 83 , Savović u 90+3. Žuti kartoni: D. Lazić, Živanović, Mašanović( Brodoremont), N. Milošević, Đ. Joavnović, Đurić ( Rajko Mitić).

BRODOREMONT: Grozdić 7, Popović 7, Lazić 7,5 Živanović 7, Šćekić 7, (Perović-), Čokenjalović 7,(Savović7) Krstić 7,5,(Pavlović-),  Petrović 7, Otašević 6,5, (Mašanović 7),  7, Milićević 7,5, Jovanović 7.

RAJKO MITIĆ: Đ. Stanković 5, N. Milošević 6,(J. Vitovnjak 6), M. Vintonjak 6 ,  S. Ilić 6, Dodić 6,(Živić 6),  Kostić 6,(Nešić 6),  Janković 6, Anđelković 6, Milošević 6, Đurić 6,(P. Đorđević -), Krstić 6.

Igrač utakmice: D: Lazić

U prvom delu nije bilo golova i nije se  slutilo da će u nastavku biti toliko golova u mreži mladog golmana gostiju Đ. Stankovića. Međutim seriju je već u 47 minutu otvorio prvim pogotkom za svoj tim D. Lazić već u 47 minutu. Prednost je udvostručena u 64 minutu iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca kojeg je izveo Z. Krstić i najavio sigurnu pobedu svog tima. U samom finišu utakmice još dva gola u mreži gostiju. Na 3:0 povisio je Milićević u 83 minutu. Konačan rezultat 4:0 usledio je u nadokandi vremena , a strelac je   rezervista Savović.