26. april 2024.

ANĐELI PEVAJUĆI IZ TRNOVAC

ZONA JUG

TERNOCI- NEBESKI ANĐELI 0:4 ( 0:1)

Trnovac: Gledalaca 200. Sudija: Danilo Spasić ( Lebane)8. Strelci: Radivojević u 16 i 65, Ignjatović u 57 P. Petrović u 82 mninutu.

Žuti kartoni: Iseni, Fejzulahu ( Ternoci).

TERNOCI: Šerifi 6 Iseni 6,5, Ramizi 6,5,(Jahija 6), Ebibi 6, Fetahi 6, (Haliti 6,5), Junuzi 6, Fejzulahi 6, Memiši 6, (Limani 6), Ibrahimi 6 Aliju Zečiri 6

NEBESKI ANĐELI: Mitić 7, M.Ristić 7, Ignjatović 7,5, Jovanović 7,. Trajković 7, Strahinjić 7, Ristić 7,(A. Stojković-), Jovanović 7, (Ranković-), Perović 7,5, Cvetković 7, (L. Ristić -), Radivojević 8(Stojković-),

Igrač utakmice: Aleksandar Radivojević

Razigrani Anđeli do vredne pobede u Trnovcu došli su u drugom poluvremenu, kada su postigli još tri pogotka i u potpunosti nadigrali domaćina. Jedini pogodak u prvom delu susreta viđen je u 16 minutu kada je strelac bio najbolji pojedinac na utakmici Radivojević. I sa tim rezultatom se otišlo na zasluženi odmor. U drugom delu utakmice potpunona dominacija gostiju. Najpre je prednost udvostručena u 57 minutu a delo je Ignjatovića

. Na 3:0 povisio je svojim drugim pogotkom na utakmici Radivojević. Konačnih 4:0 usledili su u samom finišu utakmice kada se u strelce upisao i P. Petrović i postavio konaćnih 0:4 u Trnovcu u kvaitetnoj i fer i korektnoj igri jednog i drugog tima, u kojoj su dominirali gosti, što u ostalom potvrđuje i sam rezultat utakmice.