“RASULJCI” NEPORAŽENI U SVILAJNCU

SRPSKA LIGA-ISTOK

RADNIČKI(S) – VlASINA 2:2 ( 1;1)

Svilanac: Gledalaca 200. Sudija: Branislav Stanković (Babušnica) 7. Strelci: Stanisavljević u 45, Mihajlović u 51 za Radnički, Mladenović u 37, Marković u 85(KU) za Vlasinu . Žuti kartoni. Radosavljević, Stanković, Novićić, Ikanović ( Radnički), Milosavljević, Mladenović(Vlasina).

RADNIČKI(SV): Pajović 65, Novićić 6,5, Petrovićž 6, Slavković 6,5, Kocić 6,5, Ikanović 6,5, Radosavljević 6,5 (Sujić 6,5), Denković 6, (Nikolić-), Mihajlovcić 7, (Kačar-), Grozdanović 6, Stanisavljević 7, (Brunčević-).

VLASINA: Janaćković 6,5, Nikolić 6,5, Grković 6,5, Milosavljević 7 ( Stefanović-), Stojković 6,5, Marinković 7, L. Marković 7, Stamneković 6,5, (Stojanović 6,5), Bogdanović 6, Mladenović 7,5 ( F. Marinković-), Milenković 6 ( Mitrović6).

Igrač utakmice: Mladenović.

Po jedan pogodak oba tima u oba dela igre i epilog svega toga je nerešen rezultat po dva pogotka na obe strane. Ali slađa polovina je pripala gostima iz Vlasotinca koji zasluženo nose bod kući u borbi za beg sa dna tabele. Prvi u voćstvo su došli gosti u 37 minutu pogotkom Mladenovića koji je udarcem glavom matirao golmana domaćih. U poslednjem minutu prvog dela usledilo je izjednačenje strelac za domaće je Stanisavljević.

U drugom delu utakmice već na samom početku u 51minutu domaći preokreću rezultat u vsoju korist. I kada su svi pomislili da bodovi ostaju u Svilajncu u 85 minutu dosuđen je kazneni udarac za goste kojeg je izveo Marković i poravnao rezultat za konačnih 2:2 u Svilajncu.