USPEŠAN DEBI PREDSEDNIKA ZORAJE

ZONA ISTOK   JEDINSTVO-OFK ZLOT 2:1 (0:0)   Pirot: Pomoćni teren Radničkog. Gledalaca 200. Sudija: Mladen Veselinović ( Knjaževac) 7. Strelci: L. Branković u 89, M. Ivanović u 90+3 za Jedinstvo, N. Pastronjević u 60 za OFK Zlot. Žuti kartoni: M. Cvetković ( Jedinstvo), M. Milutinović, M. Strainović D. Mirković ( OFK Zlot).   JEDINSTVO: A. Stanković7, P. Petković7, U. Dzunić 6 ,(B. Mijić 7), R. Petrović7, M. Cvetković 7 , A. Stojanović 6, (S. Sokolov 7), N. Matejić 6,5,L. Branković 7, L. Vasov7, V. Zlatković7, (M. Ivanović 7,5), B. Kostić7.   OFK ZLOT: V. Milošević 6,M. Mejanović 6,M. Milutinović6,5, M. Milenković6,( S. Balašević -), M. Maksimović6, N. Stojanović 6,5, L. Jović6,(B. Dimitrijević 6,5), M. Strainović6,(A. Strahinjić-) N. Pastronjević 7, D. Marković6, B. Petrikić 6. Igrač utakmice: Milan Ivanović Teže nego što se očekivalo domaći su došli do sva tri boda jer su gosti iz predgrađa Bora prvi došli u voćstvo u 60 i to strpljivo čuvali sve do nekoliko minuta pre kraja. U prvom delu utakmice nije bilo golova, ali se igralo n asredini terena borbeno i sa puno žara i jedne i druge ekipe. Sva tri pogotka viđena su u drugom delu utakmice. Najpre su gosti u 60 minutu preko N. Pastronjevića došli u voćstvo i kada se činilo da će ceo plen otići za zlot borbeni domaćin nije to dozvolio bodovi su ostali u Pirotu. U 89 minutu domaći poravnavaju rezultat preko L. Brankovića i kada se činilo da su domaći spasili bod na sceni je stupio rezervista M. Ivanović i u nadoknadi vremena matirao golmana gostiju i u potpunosti preokrenuo rezultat i svom timu doneo zlata vredn ebodove. Bio je to ujedno uspešan debi novog predsednika kluba Dragana Zoraje koji je startovao pobedom kao prvi čovek Jedinstva iz Pirota.