PETARDA MEDVEĐANA

ZONA JUG   JABLANICA – JASTREBAC (B) 5:2 ( 4:2)   Medveđa: Gledalaca 150. Sudija:Nikola Ničić ( Vranje) 7. Strelci: V. Đorđević u 29 i 52, G. Dokić u 32, Slavko Rajčević u 38 ,B. Mihajlović u 39 minutu za Jablanicu. N. Pavlović u 17, S. Durmić u 25 za Jastrebac. Žuti kartoni: Nije ih bilo.   JABLANICA: A. Radivojević 7,G. Đokić 7,5, F. Zaimi 7, S. Janković7,5, S. Špend 7, V. Đorđević 8, Stefan Rajčević 7, M. Ivanović7,5, B. Mihajlović 7,5, Slavko Rajčević 7,(M. Papović 7), M. Krivošija 7,/N. Filipović-).   JASTREBAC(BL): N. Đorđević6, M. Grbić 6,N. Ćalina 6,N. Pavlović7, N. Milivojević6,5, M. Stanojević 6, S. Durmić 7,(V. Kocić 6)M. Timotijević 6,5, M. Stevanović 6, M. Pavlović 6,5, N. Grujić 6,5.   Igrač utakmice: Veljko Đorđević Pobeda domaćina u igri sa povratnikom u društvo zonaša. Kvalitetna fudbalska partija viđena je u prvom delu igre kada su viđena čak šest pogodaka od toga četiri domaćina i dva gosta. Dvostruki strelac i najbolji pojedinac na utakmici za domeće bio je V. Đorđević pogotcima u 29 i 52 min, G. Đokić je bio strelac u 32 minutu, Slavko Rajčević u 38 i B. Mihajlović u 39 minutu, dok za goste dva pogotka oba u prvom delu igre postigli N. Pavlović u 17 i S. Durmić u 25 minutu. Drugo poluvreme proteklo je u bledoj igri jednog i drugog tima viđen je taj jedan pogodak domaćina u 52 minutu., i po nekoliko poluprilika i pred jednim i pred drugim golom.