SVE REŠENO U DRUGOM DELU

SRPSKA LIGA- ISTOK   BUDUĆNOST (P)- PČINJA 2:1 ( 0:0)   Popovac: Gledalaca 300. Sudija: Marko Ćirić ( Pirot) 7. Strelci: N. Bogdanović 54, N. Mladenović 88 minut za Budućnost, M. Petrović u 51 (KU) za Pčinju. Žuti kartoni: S. Miletić, N. Mladenović ( Budućnost), A. Velinović, M. Petrović (Pčinja).   BUDUĆNOST(P): D. Stamenković7, M. Milošević7, M. Ranđelović7,(S. Sokolov -). L. Petrović6,5, S. Stojković 6,5, N. Nikolić 6,5( D. Milanović-), P. Aranđelović7,(N. Petrović 7), S. Miletić 7, N. Mladenović 8, V. Mitić 7, N. Bogdanović 7,5   PČINJA: R. Petrović 6, P. Vasilković 6, M. Smiljković6,(S. Manasijev 6), A. Velinović 7, (M. Hristić-), 7, A. Krstić 6,5, M. Tasić 6,5, D. Arsić6,(N. Savić 6), A. Trajković 6, (K. Ilić 6), J. Mitrović 6,5, V. Spasić 7, N. Spasić 6, (M. Petrović 7),   Igrač utakmice: N. Mladenović Teže nego što se očekivalo domaćin je došao do sva tri boda, jer su se gosti iz Trgovišta pretstavili kao tvrd tim, koji zna da igra na rezultat. U prvom delu igre nije bilo golova , mreže su mirovale . U drugom delu viđena su sva tri pogotka i vredna pobeda domaćina. Gosti su iz kaznenog udarca u 51 minutu prvi došli u voćstvo. Međutim radost gostiju trajala je kratko. Posle samo tri minuta N. Bogdanović je postigao pogodak i poravnao rezultat. Sve do 88 minuta vodila se otvorena borba na terenu za svaku loptu, za svaki pedalj terena. Da bi odluka o pobedniku usledila u tom 88 minutu kada je strelac bio N. Mladenović i svom timu doneo zlata vredne bodove u borbi za sam vrh tabele.