OVERENA JESENJA TITULA

SRPSKA LIGA-ISTOK   ĐERDAP- TRAJAL 2:4 ( 0:3) Kladovo: Gledalaca 100. Sudija: Dragan Martić ( Paraćin) 7. Rudić u 83(KU), O. Novčić u 89 za Đerdap, Radivojević u 6, Đurović u 17(KU), Kostić-Milutinović u 44, 60 za Trajal. Žuti karton: Stević ( Tajal)   ĐERDAP: Savić 6, Radičević 6, Lazarević 7, Hrnjaz 6,5, Marjanović 6,5, Jokić 6,5, Mitrović 6 ( Živković 7), Čokanjelović 6,5, Mihajlović 6, Rudić 7, Cvetković 6, (O. Novčić 7).   TRAJAL: A- Simić- ( B. Jovanović 6,5), Stević 7, N. Jovanović 7, Punoševac 7, Jevtić 7 ( Arsenović 7), Vojinović 7, Đorđević 7, (B. Simić 6), Nikolić 7 ( Milenković 6), Kostić-Milutinović 8 , Rašković 7. Igrač utakmice:Kostić-Milutinović. Sve je rešeno u prvom delu utakmice kada su gosti iz Kruševca na odmor otišli sa tri pogodaka prednosti u odnosu na domaćina. Seriju pogodaka otvorio je Već u 6 minutu Radivojević, da bi Đurović u 17 minutu iz kaznenog udarca udvostručio prednost gostiju. Konačnih 0:3 u prvom delu je delo najboljeg pojedinca na utakmici Kostić- Milutinovića koji je u 44 minutu postigao svoj prvi a za Trajal treći pogodak. U drugom delu gosti su znalački čuvali stečenu prednost i u 60 minutu svojim drugim pogotkom Kostić- Milutinović je stvorio kapitalnu prednost od četiri pogotka u korist svog tima. Domaći su iskoristil opuštenost gostiju i u finišu utakmice postigli dva pogotka prekoRuduća u 83 iz kaznenog udarca i O. Novičića u 89 minutu za končan rezultat 2:4 u korist lidera jesenjeg dela prvenstva ekipe Trajala iz Kruševca.