SRBIJANAC SVE ZASENIO

PRVA LIGA SRBIJE   RFK NOVI SAD- GFK SLOBODA 0:4 ( 0:2)   Novi Sad. Gledalaca 400. Sudija: Uroš Ržić(Beograd) 7. Strelci: Glišović u 8, Sedrik u 32min, Srbijanac u 71 i 82 min. Žuri kartoni:nije bilo.   RFK NOVI SAD: Dragićević 5,5, varga 6, Milosavljević 5,5, Rac 6 ( Kokir 6), Derviši 5,5, Vrekić 5,5, (Ilić-), Pašagić 6 Nsanga 5,5, maiga 5,5, Blagojević 5, Gvozdenović 6, (Serdar-).   GFK SLOBODA: Savić - , Janković 7, (P. Jovanović-), Cvetić 7, Alić 7, Glišović 7 ( Rašković-), Silađi 7 ( Radoman-), Đukić 7,5 ( Srbijanac 8), Glišović 7, Jovanović 7,5, Jung 7, Sedrik 7 ( Gajić 7). Igrač utakmice : Srbijanac Po dva pogotka u oba dela susreta bila su dovoljn aza visoku pobedu u Novom Sadu za goste iz Užice. U prvom delu sa dva pogotka Glišovića većč u 8 i Sedrika u 32 minutu gosti su najavili pobedu , jer su sa dva gola prednosti otišli na odmor. U drugom dleu utakmice n asceni je stupo rezervista Srbijanac koji je u finišu utakmkce sa dva pogotka u 71 i 82 minutu na fenomenalni način , što je i zaradio epitet najboljeg pojedinca u visokoj pobedi svog tima od četiri pogodakana gostovanju u Novom Sadu.