PODELA NA RAVNE ČASTI

ZONA JUG   JEDINSTVO(B)- SLOGA (L) 2:2(0:1)   Bošnjace: Gledalaca 250. Sudija: Dušan Marek (Leskovac) 7. Strelci: M. Tasić u 48, F. Gligorijević u 70 za Jedinstvo, S. Jović 34, 60 za Slogu. Žuti kartoni: M. Zdravković, D. Momčilović ( Jedinstvo), V. Ristić, V. Stamneković S. Jović ( Sloga)   JEDINSTVO : Mišić 6,, Cakić 6,5, Marjanović 6,5, Stojanović 6, Mitić 6, Tasić 7 ( M. Zdravković 6,5), Marković 6 ( P. Dimitrijević 6), Tošić 6,5 ( M. Janković 6), Anđelković 6 ( Momćilović 6,5), Z. Zdravković 6 ,( M. Ilić 6), Gligorijević 7.   SLOGA(L): Strahinja Ilić 6, S. Stanković 6,5, Trajković 6,5, (B. Dimitrijević 6), A. Ilić 6,5, V. Ristić 6,5, A. Cekić 6,5, V. Stamneković 6,5, Stefan Ilić 6,5, S. Jović 8, D. Savić 6 ( D. Jović 6), Profirović 6,5. Igrač utakmice: Saša Jović Podela na ravne časti u košiskom derbiju možda je i najprvedniji ishod ovog derbija. Gosti su prvi deo utakmice rešili u svoju korist prvim pogotkom najboljeg pojedinca na utakmici Saše Jovića inače dvostrukog strelca n autakmci koji je najzaslužniji za remi svog tima na gostovanju u Bošnjacu. U drugom delu utakmice već u 48 mintuM. Tasić je poravnao rezultat na 1:1 , što je poremetilo redove gostiju rano primljenim pogotkom. Gosti po drugi put na utakmici u 60 minutu dolaze u voćstvo (1:2) ponovo je strelac Saša Jović . Konačnih 2:2 usledili su u 70 minutu igre kada se u strelce upisao jedan od najboljih u redovima domačih Filip Gligorijević , pogotkom koji je doneo podelu na ravne časti u komšiskom derbiju koji je protekao u fer i korektnoj igri. V. STEVANOVIĆ