MINIMALCEM DO TRI BODA

ZONA ZAPAD   JEDINSTVO 1936- Jedinstvo(P) 1:0 Kruševac: Stadion Jedinstva. Gledalaca 250: Sudija: Dušan Marek(Leskovac) 8. Strelci: Dragićević u 21minutu. Žuti kartoni: Ivljanin Stojanović (Jedinstvo 1936), Kovačević, Krstić, S. Marković, ilić ( Jedinstvo(P). JEDINSTVO 1936: Jovanović 7, Pavlović 6 ( Milosavljević 6,5), Simonović 7, Ivljanin 7, Savić 6 ( Rajković 7), Radojković 7 ( Denić 7),Dragićević 8 Vujčić 7, Stojanović 7, Palurović 7, Aleksić 7   JEDINSTVO(P): L. Marković 7, Tadić 6, Novaković 6,5, Krkić 6, Pavlović 6,5 ( Milovanović-), S. Marković 6 ( Šalja 6), Kovačević 7 ( Ilić 6), Petrović 6,5, Laban 7 ( Nstasijević -), Radovanović 6,5, Lapčević 7.   Igrač utakmice: Dragićević Vredn apobeda domaćina izvojevana pogotkom još u 21 minutu igre, što se ispostavilo do kraja utakmice da je to bio jedini pogodak koji je odlučio pitanje pobednika u duelu dva Jedinstva. Novajlija u ligi je pokazao više želje i htenja za pobedu, ma da ni gosti nisu ostavili loš utisak. Ali je domaćin bio bolji za taj jedan pogodak koji je zlata vredan jer je domaćinu doneo prvu pobedu u prvenstvu kao novajliji među Srpskoligaše.