POBEDA ZA VRH NA TABELI

ZONA JUG   GRAČANICA- SLOGA (LE) 1:3 ( 1:1) Kuršumlija: Gledalaca 100: Sudija: Petar Milićević ( Kruševac) 7. Strelci: S. Ređepi u 35 za Graćanicu, V. Stamenković u 24, S. Jović u 49, V. Ristić u 83 za Slogu, Žuti kartoni: S. Redzepi, S. Veličković ( Gračanica), A. Ilić, V. Stamneković, N. Stanković ( Sloga).       GRAČANICA_ V. Jorgić6, U. Stanković 6;5, F. Dimitrijević 6, S. Trajković. 6,M. Tansković 6,5,,D. Zdravković6,(N. Nedeljković-), I. Sekulić 6,S. Lazić 6,, A. Cvetković6, L. Arsić6,5, S. Redzepi 7, (N. Veličković-)   SLOGA(L): D. Dimitrijević 7, V. Trajković 7,V. Mitić /,5, A. Ilić 7,V. Ristić 7,5, A. Cekić 7, V. Stamneković 7,5, S. Ilić 7,(I. Savić 7),  S. Jović 7,5,N. Đokić 7,(O. Mitrović -),  D. Jović 7(N. STanković7), Igrač utakmice: V. Ristć Zaslužena pobeda Sloge koja im znači zauzimanje vrha tabele trenutno posle pet odigranih kola. U prvom delu utakmice viđen je po jedan pogodak na obe strane . Gosti su prvi došli u voćstvo u 24 minutu preko V. Stamnekovića da bi gosti preko Redzepija u 35 minutu poravnali rezultat i to je bio ishod prvog dela utakmice. U drugom delu igre gosti su bilibolji i sa dva pogotka overili vrednu pobedu pogotcima S. Jovića već u 49 minutu igre i V. Ristića pri samom kraju u 83 minutu za ssigurnu i vrednu pobedu. V. STEVANOVIĆ