9. maj 2024.

SIGURNA POBEDA BALKANSKOG

ZONA ISTOK

BALKANSKI – SENJAK 4:1 ( 2:0)

Dimitrovgrad: Gledlaca 200. Sudija: Jovan Bojčić (Niš) 7. Strelci: D. Petrov u 36, N. Ćirić u 43, A. Todorov u 52, D. Ivanov u 57 za Balkanski, T. Aleksić u 88 za Senjak. Žuti kartoni: N. Dimitrov( Balkanski) .

BALKANSKI: V. Ilić 7, Krumov 7( S. Dimitrijević 7), 7), I. Aleksov 7, B. Vasov 7, D. Petrov 8, N. Ćirić 7,5, S. Vasov 7, D. Ivanov 7,5, A. Todorov 7,5), A. Josifović 7 ( D. Mančić 7), N. Dimitrov 7 ( R. Stavrov 7).

SENJAK: O. Lilić 6, M. Lilić 6, A. Krstić 6( E. Dimitrov 6), D. Đigov 6, Lj. Kočić 6 ( A. Anđelković-), N. Jotić 6, S. Markuš 6, M. Nedeljković 6, M. Jovanović 6 ( F. Kamenović-), L. Manićž 6, T. Aleksić 6.

Igrač utakmice: Davor Petrov

Po dva pogotka u oba dela igre bila su domaćinu dovoljna za još jednu vrednu pobedu ovog puta pred svojim navijačima. Seriju pogodaka započeo je D. Petrov u 36 minutu da bi do odlaska na odmor tu prednost udvostručio N. Ćirić u poslednjim minutama prvog dela igre.

U nastavku sreta viđena su tri pogotka još dva domaćina i počasni pogodak gostiju iz Pirota. Na 3:0 povisio je A. Todorov u 52 minutu igre da bi samo 2 minuta kasnije postignut i poslednji četvrti pogodak za domaćina a strelac je D. Ivanov. Gosti jedino što su uspeli za ceo period igre to je da iskoriste opustenost domaćina i u 88 minutu postignu počasni pogodak a strelac je T. Aleksić za konačnih 4:1 u korist domaćina.