26. april 2024.

Vredna pobeda Anđela

NEBESKI ANĐELI – DOBRIČ 3:1(2:1)

Bujanovac: Sudija: Danijel Trajković(Leskovac) 7. Strelci: L. Stošić u 30 i 48, Stanimirović u  43 minutu za Nebeski Anđeli, Stanojević u 35 za Dobrič. Žuti kartoni: B. Jovanović(N. Anđeli), Mladenović(Dobrič),

NEBESKI ANĐELI: Mirdzić 7, M. Mitić 6, 5, Mladenović 7, B. Joavnović 6 ( Ranković-), M. Ristić 7, Strahinjić 7, Stanimirović 7, N. Jovanović 65, L.Stošić 8, Stojković 6,5 ( M. Stevanović 6,5),Jović 6 ( P. Petrović 6,5).

DOBRIČ: Veljković 6, Stojanović 6 ( Grujić 6), Đorđević 6, Stojanović 6,m Veselinović 6, Mladenović 6,5, Ilić 6 ( Cenić-), Stanojević 6, Milošević 6 ( Slavković-), Stanković 6.

Igrač utakmice:Stošić

Zaslužena pobeda domaćina  u fer i korektnoj igri oba tima, što govori podatak da je pokazan samo po jedan žuti karton. Domaći su prvi poveli u 30 minutu preko najboljeg pojedinca na utakmci  Larara Stošića , da bi gosti samo pet minuta kasnije upeli da poravnaju rezutat pogotkom Stanojević. U samom finišu prvog dela igre Stanimirović ponovo dovodi domaćina voćsvo od  2:1,   sa tim rezutatom se otišlo na zasluženi odmor. U drugom delu  već na samom početku u 48 minutu konačnih3:1 delo  dvosotrukaog strelca L. Stošića , za nova tri boda.