27. april 2024.

„TOBDZIJE“ BROJALE DO ŠEST

ZONA ISTOK

TANASKO RAJIĆ- BRODOREMONT 6:0 (4:0)

Pirot: Gledalaca 300. Sudija: Aleksandar Minić (Niš) 7. Strelci: L. Filipović u 10, Šćekić 25(AG) B. Pešić 43, L. Manić 44, V. Filipović 53, M. Pešić 80 minut. Žutih kartona nije bilo.

TANASKO RAJIĆ : Petrović 7  M: Pešić 8, Ćirić 7, (V. Filipović 7), Pejčić 7, Anbtić 7,Krstić 7 ( Simonović-), Petrović 7, (L. Filipović 7), L. Manić 7, B. Pešičć, A. Manić 7 ( Micić 7), L. Filipović7

BRODOREMONT: Radić 6, lapdatović 6, Pavlović 6, Stojanović, Mašanović 6, Savović 6, Otašević 6, Šćekić 6, S. Jovanović 6, Krstić, D. Petrović

Igrač utakmice: M. Pešić

Visoka pobeda domaćina izvojevana u igri sa gostima iz Kladova, koji su u Pirot doputovali sa samo 11 igrača. U prvom delu posatigli su četiri pogotka  od toga jedan gosti u sopstvenoj mreži Šćekić u 25 minutu od toga još strelci su Filipović u 10, B. Pešić u 43 i minut kanije L. Manić.

U drugom delu utakmice  samo još samo dva pogotka V. Filipovića 53 i konačnih 6:0 postavio je M. Pešić u u 80 minutu  igre. Vredna pobeda u borbi za sam vrh tabele.