Rezultati liga FS-RIS-a za 2/3 oktobar 2021

SRPSKA LIGA – ISTOK 8 KOLO

 

Kruševac: Rtajal- Timočanin – 3:0

Meševo: FK Meševo – Sloga(Le)- 1:0

Trgovište: Pčinja- Rembas – 1:1

Mrštane: GFK Dubočica- Dinamo(VR)- 2:0

Sviljanac: Radnički – Jedintsvo (P) –

Pirot: Radnilki –Vlasina-0:0

Negotin: Hajduk Veljko – OFK Brzi Brod 1:0

Popovac: Budućnos- GFK Jagodina 1:1

TABELA: 1). Trajal 18, 2) Budućnost 17, 3). Radnički (SV) – 14, 4). Jedinstvo/P) 14, 5), Vlasina -13, 6), Timočanin 13, 7). GFK Dubočica- 12, 8). GFK Jagodina – 12, 9. OFK Brzi Brod- 12, 10). Radnički (P) 12, 11. Meševo – 8, 12. Rembas – 7, 13).Hajduk Veljko -5, 14: Dinamo (VR) 4 15. Pčinja.- 4, 16). Sloga 8Le) -2

 

ZONA CENTAR 7 KOLO:

OFK Sinđelić – Naša Krila 1936- 6:0

Niš: Car Konstantin- Jedeintsvo(GM) 11h

Medoševac: Mladost – OFK Niš-0:3

Niš: Deliski vis – Pukovac-  0:1

Aleksinac: Napredak 1929 – Morav(Ž)-2:1

Ražanj: Bukovik- Orljane- 3:1

Niš. Aluminijum – Mlaošište-4:3

Batušinac: Mladost – Rudar (J)-  4:1

TABELA 1). OFK Sinđelić 21, 2). Car KOnstantin 18, 3), Naporedak -15, 4) OFK NIš -13, 5. JEdinstvo /GM) – 13, 6. Mladost(B) – 10. 7. Malošište- 10. 8. Bukovik -9, 9). Pukovacc-9, 10. Orljane- 9. 11). Rudar -7, 12). Morava -5. 13). Mladost(M) – 5, 14.) Naša krila 1936 – 5, 15). Aluminijium,- 5, 16. Deliski vis -4

ZONA ISTOK 7 KOLO

Kladovo: Đerdap – Jedinstvo(P)-5:1

Blato: Zvezda- Rajko Mitić-  0:5

Knjaževac: OFK Knjaz- Dunav –0:2

Babušnica: Lužnica- Bor 1919- 3:1

Pirot: Tansko Rajić – Balkanski-3:0

Kobišnica: Sloga- Brodoremont-  2:2

Zaječar: OFK 019 – Ozren- 4:0

Slatina: OFK Slatina- BSK- 2:1

TABELA: 1). Dunav -17, 2: Tanqasko Rajić 15, 3). OFK Slatina 14, 4. Jedinstvo(P) 13, 5.) Bor 1919- 12, 6.)OFK =19, 7). Đerdap – 10, 8). OFK KNjaz – 10, 9). BSK – 10. 10). Lužnica – 9, 11: Ozren – 9, 12. Rajko MItić – 8, 13). Balkanski – 7, 14. Brodoremont – 7, 15) Sloga  16). Zvezda

 

ZONA JUG 8 KOLO

Vladičin Han: Morava – Nebeski Anđeli- 1:0

Trnovac: Trnovac – Pusta reka- 1:1

Gornje Stopnjae: Jedinstvo –Vranjska banja-2:1

Alakince: Alakince- Radan – 1:4

Niš( FK Sinđelić): OFK Topličanin – Jablanica-0:0

Orljane: Žitorađa- Plantaža- 0:1

Pukovac: Svetlost- Čekmin-3:1

Mrštane: Moravac/Orion – Polet 1980-5:1

TABELA : 1). Jedinstvo(GS) – 19, 2). Žitorađa -16, 3), Morava (VH) -16, 4). Svetlost – 15, 5). Jablanica -15, 6). Radan -13, 7). Pusta reka- 11, 8). Trnovac – 9, 10). Nebeski Anđeli – 6, 11. Alakince- 6, 12)- OFK Topličanin (-6)- 5, 13.) Čekmin – 5, 14). Moravac /Orion – 4, 15. Vranjska banja- 0, 16) POlet 1980 -0

 

 

ZONA ZAPAD 8 KOLO

Ćuprija: Morava 1918- Juhor- 5:1

Pojna: Blagotin – Sloga(Des)- 1:2

Kruševac: Jedinstvo 1936 – Levač-5:0

Paraćin: SFS Borac – Orlovi

Kušiljevo: Kušiljevo – Župa-2:1

Majdedo: Sloga- Gradina- 4:0

Mijatovac: Jedinstvo – OFK Lugomir- 4:0

 

TABELA: 1). SFS BOrac – 18, 2). Orlovi -14, 3). Morava 1918- 13, 4). Kušiljevo -13, 5). Trsstenik PPT 12, 6). Sloga8D)- 10, 7). Jedinstvoi 1936 – 9. 8). Jedinstvo(M) – 9, 9). Župa- 9, 10). OFK Lugomir- 9, 11). Blagotin – 7, 12.). Juhor- 7, 13. Levač – 6, 14). Sloga(Maj)- 3, 15). Gradina- 1. 16: Kopaonik o