26. april 2024.

MEDVEĐANI PEVAJUĆI IZ KURŠUMLIJE.

ONA JUG

OFK KOSANICA- JABLANICA 1:3 (1:1)

Kuršumlija: Gledalaca 150. Sudija: Maša Aleksić 7. Strelci: P. Mladenović u 7 (KU) za Kosanicu, Sahiti u 30, Ivanović u 50(KU), Momčilović u 78 za Jablanicu. Žuti kartoni: Mladenović, Radovanović (Kosanica), Ibraimović, Dojčinović ( Jablanica).

OFK KOSANICA: Šejić 6, Mijajlović6,(Vučković-), Vukoičić 6,5, Stojić6, Kocić6,5, Đorđević6, Radovanović6, (Milić-), Lukić 6, Mladenović 7, Simić 6,5, Lapčević 6,5

JABLANICA: Stamenković 7, Ivković 7, Kostić 6,5, Ibraimović 7, Momčilović 7,5, Rajčević 7, Ivanović 7, Sahiti 7, Mihajlović 6,5, Krstić 6, Dojčinović 7

Igrač utakmice: Dimitrije Momčilović

Potpuno neočekivana pobeda gostiju iz Medveđe koji su i pored toga što su nastupili sa samo 11 igrača uspeli su da iznenade domaćina i odnesu ceo plen iz Kuršumlije. Prvi su u voćstvo došli domaćini već u 7 minutu iz kazneog udarca kojeg je izveo iskusni Predag Mladenović. Gosti su u 30 minutu preko Sahitija poravnali rezultat i sa tim rezultatom se otišlo na zalsuženi odmor. U drugom delu i n adrugoj strani za goste u 50 minutu kazneni udarac kojeg je izveo Ivanović i preokrenuo voćstvo u korist gostiju. Konaćnih 1:3 postavio je Momčilović u u 78 minutu , što je i bio konačan rezultat do kraja utakmice u kojoj su gosti izašli kao pobednici.