26. april 2024.

Leskovčani pevajući iz Bojnik

FK PUSTA REKA-FK SLOGA(LE) 1:3 ( 0:2)

Bojnik: Gldalaca 20. Sudija: Milan Stojanović ( Surdulica) 5. Strelci: Danilo Stanišić u 57 min(penal) za Pustu reku, M. Đorđević u 10 i 69, Kostić u 45 za Slogu. Žuti kartoni: Stojanović, Kostić, Arsić, Stojčić, Danilo Stanišić ( Pusta reka), M. Kostić, Stojković(Sloga).

PUSTA REKA: Đikić 5( S: Stanković 6,5), Dinić 6, Stojčić 6, Arsić 6, Stojanović 6,5, Petrović 6, Danijel Stanišić 6,5, Kostić 5,5 ( L. Petrović-), Vidojević 6,5, Jovanović 5,5, Danijel Stanišić 7.

SLOGA (LE): Janaćijević 7, M. Kostić 7,5, Stanisavljević 7, Ilić 7,5, Mikica  Zdravković 7, N.Stojkoavić 7, Filipović 7 ( F. Stojkaović-), Ristić 7 ( Marjan Zdravković 7), L.Mitić 7, ( L. Petrović-), Đorđević 8, K. Mitić 7.

Igrač utakimice: Miloš Đorđević

Gosti su već u prvom delu igre sa dva pogotka uz obilatu pomoć golmana domaćih na odmor  otišli sa kapitalnu prednost od dva pogotka. Dok je u drugom dleu igre viđen po jedan pogodak na obe stane, za konaćnih1:3 u korist Leskovčana.

Gosti prvi pogodak postižu u 10 minutu igre posle kardinalne greške golmana Đikića , Đorđević je lob udarcem sa  ivice kaznenog protora poslao loptu u nebranjeni deo mreže domaćih.

Još jedna greška golmana   domaćih u samom finišu prvog dela igre. Slobodan udarac izveo je M. Kostić , golman domaćih je imao lotu u ruke , ispustio je i ona je završila u mrežu.

U drugom delu igre  domaći dolaze do počasnog pogotka na utakmci a strelac je Danilo Stanišić iz kaznenog udraca, pošto je M. Kostić navodno igrao rukom u svom kaznenom prostoru.

U 69 minutu najbolji pojedinac na utakmci Đorđević je iskosa sa desne starne silovitoje  šutirao i lopta je završila u suprotnu stranu nemoćnog golmana domaćih S. Stankovića koji je na poluvreme zanenio maleroznog Đikića, koji je samovoljno napusti igru revoltiran zbog kardinalne grešeke u prvom delu igre.