26. april 2024.

BOJNIČANI STARTOVALI POBEDOM

PUSTA REKA- JABLANICA 3:0( 0:0)

Bojnik. Gledalaca 100. Sudija: Predag Vidojević ( Bojnik) Strelci: Ilić u 50, Azirović u 63, 80 minutu.

PUSTA REKA: Aleksić, N. Petrović, Azirović, L. Petrović, Stojanović, Jovanović, Danijel Stanišić, A. Stanković, Arsić, Ilić, Danilo Stanišić. Igrali su još: A. Cenić, V. Jović, Ljubenović, S. Stanković

JABLANICA: Stamenković, Stefanović, Grozdranović, Ibraimović, Janković, Mihajlović, Savić, Dodić, V. Stanković, Ilić, Bogdanović. Igrali su još: Sahiti, Krstić, Mladenović

Prva kontrolna utakmica kako za Bojničane tako i za Medveđane odigrana je po izuzetno teškom i sparnom vremenu, gde su igrači jednog i drugog tima pružili svoj maksimum u granicama svoje mogućnosti.

Prvi deo sureta završen je bez golova i već na smom početku drugog dela domaći preko Ilića u 50 minutu prvi dolaze u voćstvo. Prednost je udvostučio povratnik u redove domaćih Azirović u 63 minutu. Da bi isti igrač postavio konačan rezultat 3:0 u samom finišu utakmice tačnije igrao se 80 minut igre. Uprokos vrućini viđena je dobra fudbalska predstava  u kojoj šefovi struka domaćih Dejan Cenić i Boban Nikolić i gostiju Srđan Kocić mogu biti zadovoljni  onim što su pokazali njihovi igrači na prvoj kontrolnoj utakmici u Bojniku.