VINOGRADARI PRAZNIH ŠAKA

Kuršumlija: Gledalaca 100. Sudija:Nenad Savić ( Prokuplje). Strelci: Jovanović u 7, Mladenović u 24, Lapčević u 40 min.

OFK KOSANICA: Spalević, Mijajlović, Vukoičić, Lazrević, Kocić, Joksimović, Jovanović, Ilić, Mladenović, Lukić, lapčević. Igrali su još: Ristić,Milivojević, Vasiljević, Radovanović

VINOGRADAR: Radulac, Mitić, Marković, Gašić, Radović, Zdravković, Nikolić, Vladimir Lisinac, Vukojević, Maksić, Vojkan Lisinac. Igrali su još: Zdravković, Petković, Knežević, Veličković

U drugoj pripremnoj utakmici OFK Kosanica je bila bolja od tima iz Zleginja sa 3:0 golovima u prvom delu igre . Mrežu gostiju načeo je Jovanović već u 7 minutu igre. Prednost domaćina udvostručio je golgeter Mladenović u 24 minutu. U samom finišu utakmice tačnij eu 40 lapčević je povisio n atri gola prednosti, što je i bio rezultat prvog dela igre.

U drugom delu utakmice nije bilo pogodaka, mreže su mirovale, ostao je rezultat iz prvog dela igre u kojoj su domaćini bili apsolutni gospodari na terenu , i uz tri pogotka koji su postigli, propustili još nekoliko prilika.