PETARDE I KRAJ MORAVE

ZONA JUG SFK MORAVA- JASTREBAC(BL) 5:0 ( 1:0) Vladičin Han: Gledalaca 150. Sudija: Lazar Anđelković 7. Strelci: A. Živković u 33, L. Mladenović 46, 75, I. Šejić u 52, A. Ilić u 54 /KU). Žuti kartoni: M. Stanijanović (Morava), M. Stanojević ( Jastrebac).   SFK MORAVA: I. Aleksić 7, M. Aleksić 7, M. Stanijanović 7,5, L. Kitanović 7,I. Stamneković-), A. Živković 7,5, M. Stajić 7, I. Šejić 7,5, A. Ilić 7,(A. Jović 7), V. Velinović 7, L. Mladenović 8, S. Đorđević 7   JASTREBAC(BL): V. Kocić 6, M. Timotijević 5,5, M. Milinčić 5,5, N. Debeljaković 5, N. Milivojević 5, S. Stamneković 5, N. Pavlović 5,5, B. Bradić 6, M- Pavlović 6, N. Grujić 6 , M. Stanojević. Igrač utakmice: L. Mladenović   Gosti iz Blaca u Vladičinom Hanu otputovali su sa samo 11 igrača i kao plod takve igre pretrpeli visok poraz od pet golova u njihovoj mreži. U prvom delu utakmice dok su imali snage držali suse i primili samo jedan pogodak i to u 33minutu kojeg je postigao A. Živković. Dugo sus e mučili domaći igrači da probiju bunker gostiju i nekako su uspeli u 33 minutu posle prodora L.Kitanovića koji je kao na tacni poslužio A. Živkovića kome nije bilo teško da postigne pogodak Na samom početku drugog poluvremena M. Stanijanović je odlično asistirao L. Mladenoviću koji je prednost domaćina udvostručio. Na 3:0 povećava I. Šejić koji koristi grešku odbrane gostiji i šalje loptu u mrežu. Četvrti pogodak domaćih je iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca kojeg je izveo A. Ilić . Tačku na visoku pobedu i “petardu” gostiju stavlja L. Mladenović posle odlično izvedenog kornera V. Velinovića . V. STEVANOVIĆ