ANĐELI TRICOM DO TRI BODA

ZONA JUG   OFK KOSANICA- NEBESKI ANĐELI 0:3 (0:1)   Kuršumlija: Gledalaca 200. Sudija: Petar Milićević ( Kruševac) 7. Strelci: N. Cvetković u 8, N. Mladenović u 58 , A. Radivojević u 70 min. Žuti kartoni: B. Šejić M. Lapčević ( OFK Kosanica), S. Mirdzić ( Nebeski Anđeli). OFK KOSANICA: B. Šejić 6, M. Čomić 6 ( Lj. Vučković 6), U. Vukojičić 6, P. Lazarević 5,5, B. Ilić 5,5, V. Joksimović 6, D. Mijajlović 6, A. Arsić 5 ( N. Dragičević-), P. Mladenović 6,5, M. Popović 6,5, M. Lapčević 6 ( L. Miljković-).   NEBESKI ANĐELI: S. Mirdzić 7,5, M. Ristić 7, S. Ignjatović 7, O. Cvetković 7 ( A. Stojković-), V, Trajković 7, A. Vasiljević 7, N. Mladenović 7,5 ( A. Stoiljković-), N. Stojanović 7, (N. Jovanović 7), P. Petrović 7 ( T. Veljković 7), N. Cvetković 7,5 ( N. Jovanović7), A. Radivojević 7,5, (AL. Stojković -), Igrač utakmice: A. Radivojević I pored toga što su domaćini važili za apsolutog favorita gosti iz Vranja su im očitali pravu fudbalski lekciju i sa tri postignuta pogotka put Vranja otišli pevajući. Već u 8 minutu nagovesetili su pobedu pogotkom N. Cvetkovića, što je i biuo rezultat prvog dela igre . U drugom delu još dva pogotka gostiju. Najpre je prednost udvostručio N. Mladenović u 58 minutu i tada se već nagoveštavala pobeda gostiju. Vrednu pobedu svog tima overio je trećim pogotkom koji je postigao A. Radivojević i postavio konačan rezultat na utakmici. V. STEVANOVIĆ