SVE REŠENO U DRUGOM DELU IGRE

ZONA ZAPAD   MORAVA 1918- TRSTENIK PPT 2:0 (0:0)   Ćuprija: Gledalaca 300. Sudija: Petar Vukadinović (Niš) 8. Strelci: P. Dzelatović u 47,58 min. Žuti kartoni: M. Stanisavljević, S. Božović ( Morava), P. Aksentijević, Đ. Đorđević , M. Krstić ( Trstenik PPT).     MORAVA 1918 M. Ostojić 7, I. Plovina 7( D. Alepijević-), M. Ristić 7, M. Jovanović 7, N. Cvijović 7 P. Dzelatović 8,5 ( D. Đorđević-); I. Ilić7 (S. Sibinović 7), M. Stanisavljević7(D. Dzuzić7), S. Božović 7, M. Stanković7 (M. Lepović 7), D. Stanković7   TRSTENIK PPT: L. Tadić 6,5, P. Aksentijević 6, M. Savić 6, F. Matović 6 ( V. Terzić -), B. Milosavljević 6, Đ. Đorđević 6 ( N. Đorđević -), M. Savić 6, U. Grujić 6, S. Đonić 6, D. Smiljković 6 ( K. Petković -), M. Krstić 6. Igrač utakmice:Predrag Dzelatović U prvom delu utakmice nije bilo golova , vodila se bespoštedna borba i jedino su nedostajali golovi pa da utakmica dobije mnogo više na kvalitetu Oba pogodaka viđena su u drugom poluvremenu a centralna figura utakmice bio je ko drugi nego Predrag Dzelatović koji je sa dva pogotka srušio sve nade Trsteničana da će u Ćupriji ostati neporaženi. Prvi pogodak postigo je na samom početku drugog dela igre u 47 minutu da bi predost svog tima udvostručio u 57 minutu i tako svom timu doneo zlata vredne bodove u borbi za sam vrh tabele u Zona Zapad.