PODELA NA RAVNE ČASTI

SRPSKA LIGA ISTOK-   GFK JAGODINA- MEŠEVO 1:1 (1:0) Jagodina. Gledalaca 200. Sudija: Petar Vukadinović (Niš) 7,5, Strelci: d. Ignić u 4 za GFK Jagodinu, N. Žiža u 83 za Meševo. Žuti kartoni: N. Todorović, N. Jovanović, N. Nikolić, M. Jovićević, Ž. Tasić, N. Radmanović (GFK Jagodina), J. Marković, L. Marković, N-Žiža, F.. Petrović, S. Živić M. Cojić(Meševo)   GFK JAGODINA: S: Ilić 6,5, N. Tričkovićč 6,5, M. Jovanović 6 ( D. Stojanović 6), D: Ignić 6,5 ( S, Cmiljanović 6), N. Nikolić 6,5 ( D. Čakić 5), M. Ćupić 6,5 ( A. Trajković 6,5), M. Nikolić 6 ( N. Radmanović 6), D. Ranđelović 6,5, M. Jovićević 6,5, Ž: Tasić 6,5   MEŠEVO: L. Marković 7, A. Milosavljević 6 ( A. Deljanin-), A. Radovanović 6,5, J. Marković 6,5, J. Marković 6,5, N- Žiža 7, F. Petrpović 6,5 S. Živić 7, M. Anđelković 6,5 ( N. Majdevac 6,5), D. Milićrević 6,5 ( M. Ristić 6,5, S. Đokić 6,5 ( M. Cojić 6). Igrač utakmice: Nemanja Žiža Podela na ravne časti. Svakom po jedno poluvreme. Domaći su prvi deo sureta rešili u svoju korist pogotkom još u 4 minutu igre preko D. Ignića i činio se tog trenutka da će biti puno golova. Međutim ispsotavilo se da je to bio jedini pogodak za domaćina u preostalih 86 minuta igre. Gosti su uspeli da dođu do remija u samom finišu utakmice tačnije u 83 minut a strelac je N. Žiža koji je svom timu doneo pola plena a domaćinu uskratio pobedu u borbi za sam vrh tabele.