9. maj 2024.

LIDER NE POSUSTAJE

JEDINSTVO(GS)- GRAČANICA- 3:0 ( 1:0)

Gornje Stopanje: Gledalaca 250. Sudija: Nikola (S) Antić(Leskovac) 7. Strelci: S: Marinković 38, S. Stefanović 57(KU), D. Blagojević 76 min. Žuti kartoni: M. Ristić, I. Trajković ( Jedinstvo),

JEDINSTVO(GS): B: Aleksić- , M. Ristić 7, M. Novović 7, L. Stefanović 7, Ž. Aleksić- ( S. Marinković 7), S. Alempijević 7D. Dimitrijević 6,5 ( S. Marinković 7,5), I. Trajković 7 ( (A. Kostić 7), D. Blagojević 7,5, D. Stefanović 7 ( S. Đorđević-), S. Stefanović 7

GRAČANICA:V. Jorgić 6, U. Stanković 6, P. Trajković 6, S. Trajković6, D. Stojanović 6, N. Veličković 6, D. Zdravković 6,5, S. Redzepi 6,5, S. Lazić 6, A. Cvetković 6, D. Micić 6.

Igrač utakmice: Saša Marinković

Gosti iz Gračanice doputovali su sa 11 igrača i čitavog toka igrali bez izmene. Domaćin je sa pola snage zabeležio novu pobedu i zadržao lidersku poziciju na tabeli. U prvom delu viđen je samo jedan pogodak i to S. Marinkovića u 38 minutu igre. U drugom delu još dva pogotka domaćina .

Najpre je kapiten i golgeter S. Stefanović u 57 minutu iz kaznenog udarca udvostručio prednost svog tima. Da bi konačnih 3:0 postavio D. Blagojević u 76 minutu igre za nova tri boda tri gola u mreži gostiju, dovoljno da se zadrži liderska pozicija na tabeli.