8. maj 2024.

SVE REŠENO U PRVOM DELU

SRPSKA LIGA ISTOK

MEŠEVO- ĐERDAP 4:1( 3:0)

Meševo. Gledalaca 300. Sudija: Mima Stanković (Niš) 7. Strelci: D. Milićević u 5, 39, F. Petrović u 17, L. Marković u 89 za Mešđevo, D. Novčić u 48 za Đerdap. Žuti karetoni: Nije ih bilo.

MEŠEVO: V. Gašić 7, A. Milosavljević 7, M. Cojić 6 ,5 ( L. Marković 7), A. Radovanović 7, J. Marković 7, L. Marković 7, N. Žiža 7, S. Živić 6,5 ( S. Đokić 7), M. Anđelković 7, D. Milićević 8 ( I. Milivojević -), F. Petrović 6 ( A. Deljanin 7).

ĐERDAP: V. Lilić 5,5, L. Lazarević 6, Z. Babić 6 ( M. Mitrović 6), A. Živković 6,5, O. Novčić 6 ( A.Babunović 6), N. Marjanović 6, M. Jokić 6 ( D. Novičić 6), L: Gaćević 6 ( U. Savić-), L. Hinjaz 6 ( S. Čokanjelović6), D. Mihajlović 6 S. Rudić 6.

Igrač utakmice: David Milićević

Još jedna u nizu vredna pobeda ekipe Meševa koja ih svrstava u sam vrh tabele na Srpskoligaškom istoku. Seriju pogodaka otvorio je najbolji pojedniac n autakmici D. Milićević još u 5 minutu igre i najavio novu pobedu svog tima. U 17 minutu predost je udvostručio F. Petrović, da bi treći pogodak do odlaska na odmor postiugao ponovo. D. Milićević u 39 minutu igre.

U drugom delu utakmice viđen je po jedan pogodak na obe strane . Već na samom početku drugog dela D. Novčić je u 48 minutu smanjio prednost na dva pogotka za domaćina . Konačan rezultat 4:1 delo je rezerviste Luke Markovića i još jedna vredna pobeda od tri gola razlike na indisponiranim gostima iz Kladova.