26. april 2024.

DRUGA ZA REDOM POBEDA LEBANČANA

DRUGA MUŠKA REGIONALNA KOŠARKAŠKA LIGA-ISTOK

KK RADAN – KK  BIN- 77: 57

Bojnik: Hala sportova. Gledalaca 200.       Rezultat po četvrtinama: 21:17, 18;13, 13:20:9, 18:18)

Drugo kolo  Druge muške regionale košarkaške lige istok u derbiju prve dve plasirane ekipe KK Radana I KK BIN iz Zaječara.

Sasvim zasluženo iz ove utakmice kao  pobednici izašli su Lebančani ., dobivši tri četvrtine I jednu posednju nerešeno(18:18).

Za ekišu Radana koševe su postigli Dimitrije Ivković 32, Miloš Zdravković 10, Aleksandar Ilić 9, Nikola Velićković 4, Dušan Stojanović 13, Stefan Božić 4, Nemanja Dejanović 2, Djordje Jović 2. Najbolji pojedinac I nerešiva enigma za goste iz Zaječara bio je Dimitrije Ivković sa 32 koša. Utakmica odigrana Sportskom centru u Bojniku uz poštovanje svih epidemioloških mera po preporuci Košarkaškog saveza.

.

Sledećeg vikenda košarkaši Radana gostuju u Nišu ekipi KK Trijumf.Vodili smo od početka bez obzira na uštrb pojedinih odluka sudije nanevši štetu domaćinu. Kvalitet je došao do izražaja I u prilog tome rezultat je u jednom momentu bio čak 28 koševa u našu korist. , da bi na kraju se utakmica završila sa 20 poena razlike 77:57