JugSport.net

sportski portal južne Srbije

Jesenji raspored „ZONA-CENTAR“

IKOLO: 21/22  Avgust

1.    Morava(Ž) –Jedinstvo(GM)

2.    Pukovac-Naša Krila 1936

3.    OFK Niš-Orljane

4.    Car Konstantin-Malošište

5.    Mladost(M)- Rudar

6.    Deliski vis- Mladost(BAT)

7.    OFK Napredak – Aluminijum

8.    OFK Sinđelić –Bukovik

 

IIKOLO: 26/29 avgust

1.    Jedinstvo(GM) –Bukovik

2.    Alumin8jum –OFK Sinđelić

3.    Mladost(B)- OFK Napredak

4.    Rudar- Deliski vis

5.    Malošište- Mladost(M)

6.    Orljane –Car Konstantin

7.    Naša krila 1936- OFK Niš

8.    Morava –Pukovac

 

IV KOLO: 4/5 Septembar

1.    Jedinstvo- Aluminijum

2.    Mladost(B)-  Bukovik

3.    Rudar- Sinđelić

4.    Malošište –Napredak

5.    Orljane –Deliski vis

6.    Naša Krla 1936-Mladost(M)

7.    Morava- Car Konstantin

8.    Pukovac –OFK Niš

 

V KOLO: 11/12 Septembar

1.    OFK Niš-Jedinstvo

2.    Car Konstantin –Pukovac

3.    Mladost(M)- Morava

4.    Deliskivis- Naša Krila

5.    Napredak-Orljane

6.    OFK Sinđelić-Malošište

7.    Bukovik-Rudar

8.    Aliminijum –Mladost (Batušinac)

 

VI KOLO: 18/19 Septembar

1.    Jedinstvo-Mladost(B)

2.    Rudar –Aluminijum

3.    Malošište-Bukovik

4.    Orljane-OFK Sinđelić

5.    Naša krila- OFKNapredak

6.    Morava-Deliski vis

7.    Pukovac-Mladost(M)

8.    OFKNiš-Car Konstantin

VII KOLO: 25/26 septembar

1.    CarKonstantin-Jedinstvo(GM)

2.    Mladost(M)-OFK Niš

3.    Deliski vis-Pukovac

4.    OFK Napredak-Morava(Ž)

5.    OFK Sinđelić- Naša krila 1936

6.    Bukovik-Orljane

7.    Aluminijum –Malošište

8.    Mladost(B)- Rudar

 

VIII KOLO: 2/3 okotobar

1.Jedinstvo/GM)-R udar

2.Malošište-Mladost(M)

3.Orljane-Aluminijum

4.Naša krila-Bukovik

5.Morava-Sinđelić

6.Pukovac-OFK Napredak

7. OFK Niš-Deliski vis

8.CarKonstantin-Malošište

 

IX KOLO: 9/10 Oktobar

1.Mladost(M)- Jedinstvo

2. Deliski vis-Car Konstantin

3. Napredak-OFK Niš

4.OFK Sinđelić-Pukovac

5. Bukovik-Morava

6 Aluminijium-Naša krila

7. Mladost(B)-Orljane

8. Rudar-Malošište

 

X KOLO: 16/17 oktobar

1.Jedinstvo-Mlaošište

2. Orljane-Rudar

3.Naša krila- Mladost(B)

4. Morava- Aluminijum

5. Pukovac-Bukovik

6.OFK Niš-Sinđelić

7. Car Konstantin-Napredak

8. Mladost (M)- Deliski vis

 

XI KOLO: 23/24 Oktobar

1.Deliski vis-Jedinstvo

2. Napredak-Mladost(M)

3. OFK Sinđelić- Car Konstantin

4.Bukovik-OFK Niš

5. Aluminijum –Pukovac

6. Mladost(B)- Morava(Ž)

7. Rudar-Mladost(M)

8. Malošište-Orljane

 

XII KOLO: 30/31 Oktobar

1.    Jedinstvo-Orljnae

2.    Naša krila-Maloššište

3.    Morava-Rudar

4.    Pukovac-Mladost(B)

5.    OFK Niš- Aluminijum

6.    Car Konstantin-Bukovik

7.    Mladost(M)- OFK Sinđelić

8.    Deliski vis –Napredak

 

XIII KOLO: 6/7 Novembar

1.Napredak-Jedinstvo

2. OFK Sinđelić-Deliski vis

3. Bukovik-Mladost(M)

4. Aluminijum-Car Konstantin

5. Mladost(B)-OFK Niš

6.  Rudar-Pukovac

7. Malošište-Morava)Ž)

Orljane-Naša krila 1936

 

XIV KOLO: 13/14 Novembar

1.Jedinstvo-Naša krila

2. Morava-Orljane

3.Pukovac-Malošište

4. OFK Niš- Rudar

5.CarKonstantin-Mlaadost(B)

6.Mladost(M)- Aluminijum

7.Deliski vis- Bukovik

8.OFK Napredak- OFK Sinđelić

 

XV: KOLO  20/21 Novembar

1.    OFK Sinđelić-Jedinstvo

2.    Bukovik-Napredak

3.    Aluminijum-Deliski vis

4.    Mladost(B)- Mlaodost(M)

5.    Rudar- Car Konstantin

6.    Malošište- OFK Niš

7.    Orljane- Pukovac

8.    Našakrila 1936-Morava(Ž)

 

 

 

 

 

 

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email
Print