JugSport.net

sportski portal južne Srbije

Raspored Jesenjeg dela Zona-Jug

I KOLO 21/22 AVGUSTA

1.    Radan –Pusta reka

2.    Vranjska banja- Jablanica

3.    Nebeski Anđeli-Plantaža

4.    Trenovci- Čekmin

5.    SFK Morava –Polet 1980

6.    Jedinstvo(GS)- Moravac/Orion

7.    Alaknice-Svetlost

8.    OFK Topličanin –Žitorađa

 

II KOLO – 4/5 Septembar

1.Pusta reka-Žitorađa

2. Svetlost –OFK Topličanin

3. Moravac/Orion-Alakince

4. Polet 1908-Jedinstvo(GS)

5.Čekmin –SFK Morava

6. Plantaža-Trenovci

7. Jablanica-Nebeski Anđeli

8. Radan-Vranjska banja

 

III KOLO 11/12 Septembar

1.    Vranjska banja-Pusta reka

2.    Nebeski Anđeli –Radan

3.    Trenovci- Jablanica

4.    SFK Morava –Plantaža

5.    Jedinstvo(GS)-Čekmin

6.    Alaknice-Polet 1980

7.    OFK Topličanin – Moravac /Orion

8.    Žitorađa-Svelost

 

IV KOLO: 18/19 Septembar

1.    Pusta reka-Svetlost

2.    Moravac /Orion-Žitorađa

3.    Polet  1980-OFK Topličanin

4.    Čekmin- Alakince

5.    Plantaža- Jedinstvo

6.    Jablanica-SFK Morava

7.    Radan-Nebeski Anđeli

8.    Vranjska banaja-Vebeski Anđeli

 

V KOLO: 25/26 Septembar

1.    Nebeski Anđeli- Pusta reka

2.    Trenovci – Vrnjska banja

3.    SFK Morava –Radan

4.    Jedinstvo-Jablanica

5.    Alakince-Plantaža

6.    OFK Topličanin –Ćekmin

7.    Žitorađa-Polet 1980

8.    Svetlost-Moravac /Orion

 

VI KOLO: 2/3 Oktobar

1.Pusta reka-Moravac /Orion

2.Polet 1980-Svetlost

3Čekmin-Žitorađa

4. Planataža- OFK Topličanin

5. Jablanica-Alaknice

6. Radan-Jedinstvo(GS)

7. Vrnjska banja-Morava

8-Nebeski  Anđeli –Trenovci

 

VII KOLO- 9/10 Oktobar

1.Trenovci- Pusta reka

2. Morava- Nebeski Anđeli

3Jedinstvo-Vrnjska banja

4.Alaknice- Radan

5. OFK Topličanin –Pusta reka

6. Žitorađa- Plantaža

7. Svetlost –Čekmin

8 Moravac /Orion- Polet 1980

 

VIII KOLO (SREDA) 6 Oktobar

1.    Pusta reka-Polet  1980

2.    Čekmnin –Moravac /Orion

3.    Palntaža- Svetlost

4.    Jablanica-Žitorađa

5.    Radan-OFK Topličanin

6.    Vranjska banja-Alaknice

7.    Nebeski Anđeli- Jedinstvo

8.    Trenovci-Morava

 

IX KOLO: 9/10 Oktobar

1.SFK Morava –Pusta reka

2. Jedinstvo-Trenovci

3. Alaknice Nebeski Anšeli

4. OFK Topliččanin –Vrnjska banja

5. Žitorađa- Radan

6. Svetlost-Jablanica

7. Moravac /Orion –Plantaža

8. Polet  1980-Čekmin

 

X KOLO: 16/17 Oktobar

1.Pusta reka-Čekmin

2.Plantaža- Polet

3. Jablanica-Moravac /Orion

4. Radan- Svetlost

5. Vrnjska banja-Žitorađa

6. Nebeski Anđeli- OFK Topličanin

7. Trenovci –Alakince

8. SFK Morava –Jedinstvo

 

XI KOLO: 23/24 Oktobar

1.    Jedinstvo-Pusta reka

2.    Alakince-SFK Morava

3.    OFK Topličanin –Trenovci

4.    Žitorađa- Nebeski anđeli

5.    Svetlost-Vranjska banja

6.    Moravac /Orion-Radan

7.    Polet 1980- Jablanica

8.    Čekmin-Plantaža

 

XII KOLO: 30/31 oktobar

1.    Pusta reka-Plantaža

2.    Jablanica-Čekmin

3.    Radan-Polet 1980

4.    Vrnjska banja-Moravac /Orion

5.    Nebeski Aneđli-Svetlost

6.    Trenovci- Žitorađa

7.    SFK Morava _OFK Topličanin

8.    Jedinstvo-Alaknice

 

XIII KOLO: 6/7 novembar

1.Alaknice-Pusta reka

2. OFK Topličanin –Jedinstvo

3. Žitorađa- Morava

4. Svetlost-Trenovci

5. Moravac/Orion-Nebeski Anđeli

6. Polet 1980-Vrnjska banja

7. Ćekmin-Radan

8. Plantaža-Jablanica

 

XIV KOLO: 13/14 novembar

1.    Pusta reka-Jablanica

2.    Radan-Plantaža

3.    Vrnsksaka banja –Čekmin

4.    Nebeski Anđeli-Polet 1980

5.    Trenovci-Moravac /Orion

6.    Morava –Svetlost

7.    Jedinstvo –Žitorađa

8.    Alakince-OFK Topličanin

 

YV KOLO 20/21 Novembar

1.    OFK Topličanin – Pusta reka

2.    Žitorađa-Alakince

3.    Svetlost-Jedinstvo

4.    Moravac/Orion-SFK Morava

5.    Polet 1980-Trenovci

6.    Čekmin-Nebeski Anđeli

7.    Plantaža- Vranjska banja

8.    Jablanica-Radan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email
Print

Možda ste propustili