JugSport.net

sportski portal južne Srbije

Jesenji rapored „ZONA ZAPAD“

1.KOLO 21/22 Avgusta

1. Sloga (D)- Župa

2. Orlovi –Gradina

3. Juhor. TrstenikPPT

4. Kušiljevo-Lugomir

5. Morava-Levač

6. SFS Borac.Jedinstvo 1936

7. Blagotin- Jedintsvo(Mij)

8. Sloga(M)- Kopaonik

 

IIKOLO: 28/29 Septembar

1.    Župa-Kopaonik

2.    Jedinstvo(M)-Sloga(M)

3.    Jedinstvo 1936-Blagotin

4.    Levač-SFS Borac

5.    Lugomir-Morava 1918

6.    Trstenik-Kušiljevo

7.    Gradina-Juhor

8.    Sloga(D)- Orlovi

 

IIIKOLO: 4/5 Septembar

 

1.    Orlovi –Župa

2.    Juhor-Sloga(D)

3.    Kušiljevo-Gradiona

4.    Morava  1918-Trstenik PPT

5.    SFS Borac  -Lugomir

6.    Blagotin-Levač

7.    Sloga(M)- Jedinstvo 1936

8.    Kopaonik-Jedinstvo(M)

 

IV KOLO: 11/12 Septembar

 

1.Župa-Jedinsatvo (M)

2. Jedintsavo196- Kopaonik

3. Levač-Sloga(M)

4. Lugomor.Blčagotin

5. Trstenik SFS Borac

6. Gradina-Morava1918

7. Sloga(D)- Kušiljevo

8. Orlovi –Juhor

 

V KOLO: 18/19 Septembar

 

1.Juhor-Župa

2. Kušiljevo-Orlovi

3. Morava –Sloga(D)

4. SFS Borac- Gradina

5. Blagotin-Trstenik

6. Sloga8M)- Lugomir

7. Kopaoniok-Levač

8. Jedinstvo(M)- Jedinstvo 1936

 

VI KOLO: 25/26 Septembar

1.    Župa- Jedinstvo

2.    Levač-Jedinstvo(M)

3.    Lugomir-Kopaonik

4.    Trstenik –Sloga(M)

5.    Gradina-Blagotin

6.    Sloga(D)- SFS Borac

7.    Orlovi-Morava

8.    Juhor-Kušiljevo

VII KOLO: 2/3 Oktobar

1 Kušiljevo-Župa

2. Morava-Juhor

3. SFS Borac-Orlovi

4. Blčagotin-Sloga(D)

6. Sloga(M)-Gradaina

7. Kopaonik-TrstenikPPT

8. Jedintsvo 1936- Levač

 

VIII KOLO(SREDA) 6 Oktobar

1.    Župa-Leavač

2.    Lugomir –Jedinstvo  1936

3.     Trstenik-Jedinstvo(M)

4.    Gradina-Kopaonik

5.    Sloga8D)-Sloga(M)

6.    Orlovi-Blagotin

7.    Juhor- Borac

8.    Kušiljevo- Morava1918

IX KOLO: 9/10 Oktoobar

1 Morava-Župa

2. SFS Borac-Kušiljevo

3. Blagotin-Juhor

4. Sloga(M)-Orlovi

5. Kopaonik-Sloga(D)

6.Jedinstvo1936 – Trstenik

7. Jedinstvo(M) –Gradina

8. Levač-Lugomir

 

 

X KOLO: 16/17 Oktobar

1.Župa –Lugomor

2. Trstenik-Levač

3. Gradina-Jedinstvo 1936

4. Sloga(D)-Jedinstvo(M)

5. Orlovi-Kopaonik

6. Juhor- Sloga(M)

7. Kušiljevo-Blagotin

8. Morava 1918-SFS Borac

 

XI KOLO 23/24 Oktobar

1 . SFS Borac –Župa

2.Blagotin-Morava

3. Sloga(M)-Kušiljevo

4.Kopaonik-Juhor

5. JEdinstvo (M) – orlovi

6. Jedintsvo1936- Sloga(D)

7-Levač-Gradaina

8       Lugomir-TrstenikPPT

9

XII KOLO: 30/31 Oktobar

1.    Župa-Trstenik

2.    Gradina-Lugomir

3.    Sloga(D)-Levač

4.    Orlovi-Jedinstvo 1936

5.     Juhor-Jedinstvo(M)

6.    Kušiljevo- Kopaonik

7.    Morava  1918-Sloga(Maj)

8.    SFS Borac-Blagotin

XIII KOLO: 6/7 Novembar

1.    Blagotin-Župa

2.    Sloga(M)-SFS Borac

3.    Kopaonik-Morava  1918

4.    Jedinstvo(M)-Kušiljevo

5.    Jedinstvo 1936 – Juhor

6.    Levač-Orlovi

7.    Lugoimor-Sloga(D)

8.    TrstenikPPT-Gradaina

 

XIV KOLO: 13/14 Novembar

1.    Župa-Gradina

2.    Sloga(D)-Trstenik PPT

3.    Orlovi-Lugomir

4.    Juhor-Levač

5.    Kušiljevo-Jedinstvo 1936

6.    Morava 1918-Jedinstvo(M)

7.    SFS Borac-Kopaonik

8.    Blagotin-Sloga(M)

 

XV KOLO: 20/21Novemabar

1.    Sloga(M)-Župa

2.    Kopaonik-Blagotin

3.    Jedinstvo(M)-SFS Borac

4.    Jedinstvo 1936- Morava 1918

5.    Levač-Kušiljevo

6.    Lugomir-Juhor

7.    Trstenik PPT- Orlovi

8.    Gradina- Sloga(D)

 

 

 

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email
Print