Zona Zapad, lista sudija i delegata

DELEGATI

1.     Ljubiša Stanković- Žitorađa (Nov)

2.     Dejan dinić – Žitorađa

3.     Goran Jovanović – Žitorađa

4.     Milen Ivić – Kuršumlija

5.     Drgagan Nedeljković – Prokuplje

6.     Momir Jovanović – Paraćin

7.     Ivan Božinović –  Paraćin ( Nov)

8.     Vladan Stevanović –  Jagodina

9.     Milutin Lazarević – Svilajnac

10. Vladica Pribanović – Aleksandrovac ( Nov)

11. Goran Nikolić – Kruševac

12. Igor Tomić – Kruševac

13. Saša Jevtić – Kruševac

14. Boban Milošević – Kruševac

15. Katarina Jović – Kruševac

 

LISTA DELEGATA POSMATRAČA

1.     Zoran Trifunović – Žitorađa

2.     Marjan Momirović – prokuplje

3.     Radivoje Radenković – Blace

4.     Goran Kojić – Paraćin (Nov)

5.     Ivan Nešić – Jagodina

6.     Mikica Filipović – Jagodina (Nov)

7.     Saša radovanović – Paraćin – (Nov)

8.     Vladan Simić – Despotovac – (Nov)

9.     Zoran Marinković – Kruševac

10.            Radojko Pavlović – Trstenik(Nov)

11.            Milan Mašić – varvarin (Nov)

12.            Goran Đonić – Trstenik

 

                                   LISTA GLAVNIH SUDIJA

1.Miloš Bulatović – Trstenik

2. Lazar Pršić – Kruševac

3. Nikola Virijević – Kruševac

4. Predrag Golić –  Kruševac

5. Tijana Radosavljević – Kuršumlija

6. Nenad  Dikić – Prokuplje

7.Petar Živić – Kruševac

8. Ognjen Popović – Paraćin

9.Dušan Savić –  Paraćin

10. Aleksa Milanović – Jagodina

11. Miloš (R) Milenković – Kruševac

12. Stefan Vukojičić – Kuršumlija

13. Bogdan Sretenović – Kruševac

14. Đorđe anđeloković – Kruševac

15.Milašin Stević – Kuršumlija

16. Goran Minić – Obrež

17. Slobodan Mitrović- Jagodina

18. Mirko Pendo – Kruševac

19. Danijel Zlatanović – Paraćin

20. miodrag Đorđević – Kruševac

21. Stefan Topolac – Trstenik

 

SUDIJE POMOĆNICI

1.     Branko Veselinović – Jagodina

2.     Stefan Đurić – Jagodina

3.     Bogdan Buljančević – Ćuprija

4.     Aleksandar Milenković – Prokuplje

5.     Đorđe Šaronjić – Kruševac

6.     Jovan Milić – Žitorađa

7.     Miloš Pavlović – Paraćin

8.     Marko Spasić – Jagodina

9.     Nemanja Stamenković- Prokuplje

10. Nikola Stojanović – Prokuplje

11. Nikola Drašković – Kruševac

12. Andrijana Ćirković – Blace

13. Stefan Kalezić – Paraćin

14. Nikola Gojković – Jagodina

 

Privremeni organ SSOS –FSRIS

Predsednik: Novica Tončev