26. april 2024.

Sve viđenu u prvom delu

SRPSKA LIGA-ISTOK

FK TIMOK 1919-JEDINSTVO(P) 3:1(3:1)

Zaječar: Stadion pod Kraljevicom. Sudija: Stefan Ćirić(Pirot) 8. Strelci: Radovanović u 29 (UG), M. Cvetković u 37, S. Rudić u 45, za Timok, M. Jovanović u 38 za Jedinstvo. Žuti kartoni: U. Nikolić (Timok), V. Tomić, Crnojački(Jedinstvo),

TIMOK: Jovanović 7, Marko Cvetković 7,5 Knežević 7, I. Pantić 7, Miloš Cvetković  7,5, O. Nikolić 7 ( Lapčević 7), Rošević 7 M. Ristić-), U. Nikolić 7, Davidović 7 ( N. Ristić -),

JEDINSTVO: Jokić 6,5, Projić 6, Radovanović 6, Tomić 6 ( M: Marković-), Radivojević 6,5, Crnojački 6, Stanisavljević 6, Kostadinović 6,(Radovanović 6,5),  M. Jovanović  6 ( Vasić 6), Petković 6 ( M. Stanković 6), Koković 6.

Igrač utakmice: Miloš Cvetković

Sve je rešeno u prvom delu igre kad su i viđena sva četiri pogotka na utakmci. Seriju pogodaka otvrio je igrač gostiju Radovanović u 29 minutu igre, koji je poslao lotu u sopstvenoj mreži.  Da bi prednost udvostručena u 37 mintu igre pogotkom Cvetkovića iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca.

Samo minut kasnije gosti preko M. Jovanovića postižu počasni pogodak na utakmici i smanjuju prednost domaćina na jedan pogodak. Konaćnih 3:1 usledili su u poslednjim trenutcima prvog dela igre pogotkom Rudića, što je i bio konačan rezultat na utakmici, jer u drugom dej u igre mreže su mirovale.