26. april 2024.

SLAĐA POLOVINA GOSTIMA

JABLANICA – MLADOST 1959 2:2(1:0)

Medveđa: Gledalaca 200. Sudija: Luka Đokić( Vranje) 7. Strelci: M. Ivanović u 22, 73 za Jablanicu, Blagojević u 55, Kostić u 84 za Mladost 1959. Žuti kartoni: Rajčević, Mihajlović ( Jablanica), Kostić Dimitrijević 8 Mladost 1959).

JABLANICA: Stamenković 6, I. Mitić6, Ibraimović 6,5, Janković 6, (Ivković 6) Momčilović7, Rajčević 7, Ivanović 8, Šk. Sahiti6,5, Savić 6, Mihajlović 6,5, Dojčinović 7.

MLADOST 1959: Ilić6,5, Anstasović 7, Kocić 6,5, Blagojević 7, Nisić6, Kostić 7,Mitić6,5, Spasov6, Nikolić 6,(Dimitrijević- ), Krstić6(Aleksić 6,5) Stepanović6,5 (Stamneković- )

Igrač utakmice: Marko Ivanović

Domaćinu su preko bili potrebni bodovi za očuvanje statusa zonaša, ali nisu uspeli da pobede dozvolili su gostima iz Vinarca da ostanu neporaženi. Prvi deo sureta domaći su rešili u svoju korist pogotkom M. Ivanovića u 22 minutu, što je i bio rezultat prvog dela igre.Već n asamom početku drugog dela tačnije u 55 minutu gosti su došli do poravnanja rezultat pogotkom Blagolevića. Najbolji pojedinac utakmice Marko Ivanović po drugi put svojim drugim golom dovodi domaćin au voćstvo od 2:1. kada se činilo u finišu utakmice da će domaćin doći do željene pobede usledilo je poravnjanje reuultata u 84 a strelac je Kostić koji je svom timu tako doneo jedan a domaćinu uskratio dva boda.