Rezultati utakmica liga FS-RIS-a za 18/19 Seprembar

SRPSKA LIGA-ITOK 6 KOLO

Kruševac: Trajal- GFK Jagodina-(Petak)- o:o

Meševo: FK Meševo – Vlasina o:1

Leskovac: Sloga: OFK Brzi Brod- 1:1

Trgovište: Pćinja- Dinamo(VR)- 1:1

Svilajnac: Radnički –Rembas- 3:2

Pirot: Radnički – Jedinstvo(Par)- 1:5

Negotin: Hajduk Veljko – Timočanin –1:1

Popovac: Buddućnost – GFK Dubočica-2:1

TABELA: 1): Budućnost 16, 2). Jedinstvo(P) -13,  3).Trajal-12, , 4). Brzi Brod – 11   5). Radnički (SV) – 11   6.) Timočanin -10, 7.) Jagodina 10,  8), Radnički (P)  -10 ,9) GFK Dubočica 9, 10),Vlasina -9, 11). Rembas- 6, 12) . Dinamo – 2, 13). Pčinja – 2,14). Meševo -2,  15). Slog a- 2 16). Hajduk Veljko -1

ZONA CENTAR 5 KOLO

OFK Sinđelić – Malošište- 4:0

Niš: Car Konstantin – Pukovac-4:1

Niš: OFK Niš- Jedintsvo (GM)-2:0

Medoševac: Mladost- Morava-3:2

Niš: Deliski vis- Naša krila 1936 –2:2

Aleksinac. OFK Napredak 1929 – Orljane-2:0

Ražanj;. Bukovik – Rudar 3:0

Niš:Aluminijum – Mladost (B) – 2:0

TABELA POSLE 5 KOLA: 1): OFK Sinđelić, 2.) Car Konstantin 12, 3). Jedinstvo(GM) -10, 4). OFK NIš-10, 5.) Orljane – 9 6.)Napredak, 9.7)Malošište-7, 8 ) Mladost(B)- 7, ,9.)Bukovik 6, 10.)Pukovac – 5, 11). Naša krila- 5, 12). Rudar – 4, 13). Deliski vis – 4,  14.) Mladost (M) – 4, 15.) Morava – 2, 16.) Aluminijum -2.

 

 

 

ZONA ISTOK  5 KOLO

Bela Palanka- Rajko Mitić- Jedinstvo(PI)- 2:3

Kladovo: Đerdap – Dunav- 1:1

Blato: Zvezda- Ozren- 1:2

Bor: OFK  Bor 1919- OFK O19- 3:0

Knjaževac: OFK KNjaz – Balkanski 1:0

Babušnica: Lužnica- Brodoremont-2:1

Pirot: Tansko Rajić – BSK_4:0

Slatina: OFK Slatina- Sloga- 5:2

TABELA: 1). Dunav,11 2.) Tanasko Rajić – 11, 3). OFK Slatina – 11, 4). OFK Bor -11, 5), OFK KNjaz – 10, 6.) Balklnaski -7, 7.) BSK- 7, 8). JEdinstvo(P)- 7, 9). OFK 019 – 6, 10.) Đerdap – 6, 11). Lužnica- 6, 12). Ozren -6, 13). Rajko MItić – 4, 14.) Brodoremont – 3.  15). Zvezda -1, 16). Sloga 0-

 

ZONA JUG 5 KOLO

Bujanovac: Nebeski Anđeli – Pusta reka-1:2

Vladičin Han: Morava –Radan-  2:0

Alakince: FK Alakince- Plantaža- 2:2

Trnovac: FK Trnovac – Vranjska banja- 5:2,

Gornje Stopanje: Jedinstvo – Jablanica- 3:3

NIŠ: (Sinđelić) : OFK Topličanin – Čekmin-2:2

Orljane: Žitorađa- Polet 1980- 8:1

Pukovac: Svetlost – Moravac /Orion- 4:0

TABELA: 1:( Jedinstvo( GS) 13, 2). Žitorađa – 13, 3.) Jablanica – 11, 4). Radan 10. 5). Morava 10–  6,) Svetloost – 9, 7). Pusta reka-7, 8). Trnovac  7, 9). Alakince- 6, 10). Nebeski Abnđeli 5, 11). Plantaža 5, 12). Čekmin – 5, 13).Moravac /Orion -1, 14.) Topličanin 1, 15). Vranjska banja- 0, 16.) Tolet 1980-0

 

ZONA ZAPAD 5 KOLO

Obraž: Juhor- Župa 1:3

Ćuprija: Morava – Sloga(D)- 0:4

Pojna: Blagotin – Trsteniki PPT- 1:2

Paraćin: SFS Borac – Gradina-8:0

Kuiljevo: FK Kušiljevo – Orlovi-1:1

Majdevo: Sloga – OFK Lugomir-0:1

Mijatovac: Jedinstvo –Jedinstvo 1936- 2:1

TABELA: 1.) Orlovi 13, 2). SFS Borac – 12, 3). Kušiljeveo 10, 4).Morava 1918- 9 ,5).  Trstenik 9, 6.) LUgomir – 9, 7). Sloga(D) 7, 8.) Jedinstvo 1936- 6, 9.) Blagotin – 6, 10). Jedinstvo (M) – 6, 11). Župa – 6, 12.) Juhor- 4, 13). Levač 3, 14). Sloga(M),0 15). Gradina,0 16). Kopaonik 0