26. april 2024.

Lebančani dva puta vodili

PRIJATELJSKA UTAKMICA

MLADOST(M)-RADAN 2:2 (0:1)

Niš: Sudija: Bratislav Jović(Niš). Strelci: Marko Milošević u 54, N. Lazarević u 71 (Mladost).  A. Ivanović u 18, Perica Nastić u 63 za Radan.

MLADOST: Đ. Ivanović, Stojanović, Marković, Milošević, S. Marinković, Krtsić, Okičić, Božović, Anđelković, Prokić, Mladenović. Igrali su još: Mitić, A: Ivanović, Janković Lilić, Bregoljaković, Nikolić, V. Marinković.

RADAN: M. Ivanović, Stefan(T) Kostić, Stoiljković, Cvetković, Milošević, Marinković, A. Ivanović, Stefan (S) Kostić, Smiljković, M. Stanković, Dodić. Igrali  su još: D: Cakić, grozdanović, I. Petrović, Dojčinović, Vojinović, Krtsić, D. Nikolić.

Gosti iz Lebana prvi su došli u voćstvo već u 18 mintu igre, strelac jebio A. Ivanović i sa tim rezultatom se otišlo na odmor. U drugom delu kvaitetnija fudbalsska predstava i viđeno je još tri pogotka. Najpre su domaći igrači preko Marka Miloševića već na samom početku drugog dela igre, tačnije u 54 minutu stigli do izjednačenja. Lebančani ponovo dolaze po drugi put na utakmci u voćstvo u 63 minutu igre pogotkom Krstića. Konačnih 2:2 usledili su  osam minuta kasnije a strelac je iskusni Novica Laazrević u fer i korektnoj igri oba tima.