27. april 2024.

KNJAZEVIMA PRIJA BANJA

ZONA ISTOK

OZREN- OFK KNJAZ 1:3 ( 0:1)

Soko banja: Gledalaca 100. Sudija: Lazar Nikolić ( Paraćin) 7. Strelci: Stojaković u 47 za Ozren, A. Milenković u 15 i 88, M. Milenković u 61 za OFK Knjaz. Žuti kartoni: Milošević ( OFK Knjaz).

OZREN: I. Jović 6, Olujić 6,5, Aranđelović 6, Peternel 6, Zemljak 6, Stamneković 6,5 ( Miletić 6,5), Kuzmanović 6, Stojaković 6, L. Jović 6, Kostić 6 ( Marinković-), Božić 6 ( Milkov -).

OFK KNJAZ: Milosavljević 7, Milošević 7, Ivanović 7, I. Nikolić 7, Antić 6 ( Cibrić 6,), Miladinović 7, J. Nikolić 7, (Stanisavljević -), Jović 7, M. Milenković 7), A. Milenković 8 (Zlatanović-), Đorđević 7, Milijić 7.

Igrač utakmice: A. Milenković

Gosti iz okoline Knjaževca potpuno zalsuženo nose ceo plen kući jer su bili bolji tim i više su želeli pobedu od domaćina. Prvi deo sureta gosti su rešili u svoju korist pogotkom A. Milenkovića u 15 minutu igre i sa tim rezultatom se otišlo na odmor. U drugom delu samo što je počelo i tračak nade za domaćina koji je u 47 minutu preko Stojakovića stigao do izjednačenja. Ponovo gosti dolaze u voćstvo u 61 minutu i strelac je M. Milenković . Konačnih 1:3 delo je A. Milenkovića u 88 minutu igre koji svojim drugim pogotkom na utakmici stavlja tačku na zalsuženu pobedu svog tima. Tako gosti iz Trgovišta kraj Knjaževca su kući otišli pevajući kao i njihovi stariji kolege Timočanin iz Paraćina.