26. april 2024.

GORNJOSTOPANJČANI NEDAJU VRH

JEDINSATVO (GS) – VRANJSKA BANJA 2:1 (1:1)

Gornje Stopanaje: Gledalaca 300. Sudija: Maša Aleksić  7. Strelci:Stefan Stefanović   8,  74 min za Jedinstvo , Demić u 33 za Vranjsku banju. Žuti kartoni: V. Stefanović , Kostić,Trajković (Jedinstvo), Jovanović i Trajković(Vranjska banja).

JEDINSTVO: Aleksić 7, Stanojković 7,(Marković-),  Miljković 7 ( Marković-),  V. Stefanović 7 ( Bojković -), Stojanović 6,5, Kostić 7, Ristić 7, Trajković 7, D. Blagojević 7, D. Stefanovvić 7, S. Stefanović 8.

VRANJSKA BANJA: Stamneković 6, Stojanović 6, Nedeljković 6, Vasiljević 6, Arsić 6, Jovanović 6, Trajković6, Mladenović 6, Demić 7, P. Kostić 6, ( Mihajlović -), Stojković 6.

Igrač utakmice: Stefan Stefanović

Sa dva pogotka kapitena stefana Stefanovića, taman toliko da se zadrži liderska pozicija na tabeli. Gosti su u prvim poluvremenu pružili dobar otpor i n aodmor se otišlo egal rezultatom. Međutim u drugom delu u 74 minutu konačnih 2:1 strelac je kapiten Stefanović i rešio sve dileme oko pobednika n aovoj utakmici, gde se očekivalo mnogo više golova.