ANĐELIĆ ODLUČIO POBEDNIKA

PRIJATELJSKA FUDBALSKA UTAKMICA   FK RADAN- FK PUSTA REKA 1:0(0:0) Lebane: Gledalaca 100. Sudija: Viktor Tasić ( Leskovac). Strelac: Anđelić u 55minutu. Fk RADAN: Babić, Stošić, Stoiljković, Krstić, Milošević, Kostić, Smiljković, Živković, Ilić, Aleksić, Cvetković. Ikgrali su još: Zdravković, M. Stanković, Perić, Grozdanović, Anđelić, O. Stanković.   FK PUSTA REKA: Đikić, Đenić, Petrović, Stojčić, Stanišić Jovanović, A. Stanković, Jović, Azirović. S. Stanković, Stojković. (nema izmene)   Komšije su odigrali prijateljski meč u fer i korektnom ponašanju, po hladnom vremenu za igru. Gosti su doputovali sa samo 11 igrača, jer zbog radnih obaveza nisu mogli više. Ali su ipak pružili dostojanotpor domaćinu i u prvom delu nit j ebilo golova niti prilika za postizanje. Trenutak odluke o pobedniku usledio je u 55 minutu igre. Po levoj strani je idelano prošao Aleksić i na pravom mestu se našao Anđelić i sa nekoliko metara preciznim udarcem matirao golmana gostiju Đikića. V. STEVANOVIĆ