11. maj 2024.

GRAFIČARI DO PLEJ-OFA REMIJEM

RVA LIGA SRBIJE

GFK SLOBODA- RFK GRAFIČAR 1.1 (0:0)

Smederevo: Gledalaca 2.000 , Sudija: Nikola Petrović ( Šajkaš) 7. Strelci: Mjong u 87 za Slobodu. Vukičević u 57 za RFK Grafičar. Žuti kartoni: M. Jovanović, Alić, Janković ( GFK Sloboda), Đurić, Ogbu, Jovanović 8 RFK Grafičar.

GFK SLOBODA: Savić 7, Janković 7, (P, Jovanović 6,5), Cvetić 6,5 ( Đ. Glišović-), Alić 6,5, T. Glišović 6,5, Silađi 6,5 ( Gajić 7), Đukić 7 ( Rašković-), R. Glišović 7 Srbijanac 7, (Šedrak 7), M.Jovanović 6,5 Mijung 7,5

RFK GRAFIČAR: Guteša 7, Spasojević 6,5 ( Petrović 6,5), Babakar 7 ( Markišić-), Vasiljević 7, Đurić 7, Stojanović 7, (Maksimović-), Jovanović 6,5 Vukičević 6,5, Ogbu 7 ( Mitić 6,5), Radojević 7, Ajdar 7.

Igrač utakmice: Mijung

U prvom delu igre nij ebilo golova. Oba pogotka viđena su u drugom delu utakmice. Najpre su gosti u 57 minutu preko Vukićevića došli u voćstvo , i to sve čuvali do 87minuta kada sus vi pomislili da bodovi idu za Beograd na sceni je stupio Mijung i poravnao rezultat za konačnih 1:1 . Podela na ravne časti i slađa polovina za goste koj aih vodi u plej -of.