13. maj 2024.

RADAN BOLJI ZA JEDAN GOL

ZONA JUG

RADAN- PUSTA REKA 2:1 ( 1:0)

Lebane: Gledalaca 100. Sudija: Milan Kocić ( Lebane) 6, . Strelci: Aleksić u 8, Anđelić u 85(KU) za Radan, D: arsić u 87 za Pustu reku. Žuti kartoni: Cvetković ( Radan), D. Stojčić D: Arsić ( Pusta reka)

RADAN: B. Zdravković 7, M. Stošić 7, S. Stoiljković 7, S. Kostić 7, M. Milošević 7, P. Krstić 7, Ž. Aleksić 7,5 ( N. Perić 7), M. Stanković 7 ( A. Anđelić 7), N. Smiljković 7 A. Dojčinović 7, 5 O. Stanković7 (M. Cvetković 7).

PUSTA REKA: S. Stanković 6, P. Stojanović 7, D. Stojčić 7, M. Stojanović 7, A. Stanković 7, D: Arsić 7, N. Jovanović 7, M. Stojković 7, A. Ilić 7, F. Azirović 6,5, N. Petrović 7

Igrač utakmice: Dojčinović

Radan je poveo u 8 minutu posle grešekegolmana gostiju strelac je bio mladi Aleksić. N a2:0 povisio je iz penala Anđelić, da bi 2 minuta kasnije gosti preko D. Arsića postigli počasni pogodak.