HANČANI BROJALI DO SEDAM

SFK MORAVA- SVETLOST- 7:1 ( 3:0)

Vladičin Han: Gledalaca 200. Sudija: Nikola Stoiljković(Leskovac) 7. Strelci: L. Kitanović u 9, 52, S. Tasić u 11, 17, 87, V. Velinović u 73, L. Mladenović u 79 za Moravu, M. Stanković u 54(KU) za Svetlost) . Žuti kartoni: Đ. Mladenović, L. Kitanović, (SFK Morava), L. Tasić (Svetlost).

SFK MORAVA: N. Kostić 7, Đ. Mladenović 7,5, S. Đorđević 7, V. Kitanović 7, L. Kitanović 8,(L. Jović -), D: Novković 7, S. Tasić 9, M. Stanković 5 ,(L. Mladenović 7), I. Šejić 7 ( M. Draško-), M. Stanijanović 7, V. Velinović 7,5.

SVETLOST: D. Komljenac 5, S. Ilić 5,5, L. Jovanović 5, M. Tonić 6, M. Milošević 5, U. Jovanović 5, D. Ilić 5,5, L. Banković 5 ( D. Marjanović 5,5), P: Rakić 5,5 ( M. Vidojević 5), M. Stanković 6,5, L. Tasić 5,5.

Igrač utakmice: Stefan Tasić

Domaćin je zaigrao baš onako kako treba i do vrha napunio mrežu gostiju iz Badnjevca, koji su jedino uspeli da postignu taj počasni pogodak .

Seriju pogodaka otvorio je L. Kitanović već u 9 minutu igre, potom je S. Tasić samo dva minuta kasnije udvostručio prednost domaćina na dva pogotka. Do odlska na odmor još jedan pogodak u mrežu gostiju a strelac je u 17 minutu ponovo najbolji pojedinac na utakmici S. Tasić .

Već na početku drugog dela utakmice u 52 mintu L. Kitanović posatiže i četvrti pogodak za svoj tim. Samo dva minuta kasnije gosti su postigli počasni pogodak iz kaznenog udarca kojeg je izveo M. Stanković i smanjio na tri gola zaostatka. Peti pogodak za domaće delo je V. Velinovića u 73 minutu, da bi šest minuta kasnije u strelce se upisuje i L.Mladenović. Tačku na visoku pobedu sedmim golom za domaćina stavio je svojim trećim pogotkom na utakmici S. Tasić u 87 minutu za konačnih 7:1 i prava goleada golova u mreži golmana gostiju D. Komljenca, koji suse pokazali kao jedna od najslapših ekipa koja je ove jeseni gostovala u V. Hanu.