SVE REŠENO U DRUGIM DELU IGRE

SRPSKA LIGA-ISTOK   RADNIČKI(S)- BUDUĆNOST(P) 4:0 (0:0) Svilanac. Gledalaca 250. Sudija: Stefan Ćirić(Pirot) 7,5. Strelci: Gvozdenović u 51, B. Kocić u 67, Kačar u 65, Sujić u 70 minutu.   RADNIČKI (S): Pajović 7, Milošević 7, Blagojević 7, Sujić 7,5, Pavlović 7, (Slavković -), B. Kocić 7,5 ( Nikolić-), Radosavljević 7, Denković 7, Mihajlović 7 (Kačar 7), Grozdanović 8 (P.Kocić-), Stanisavljević 7 ( Ikanović-)   BUDUĆNOST(P): Stamenković 6, Mitković 6 ( Ristić 6), Milošević 6 Ranđelović 6, Petrović 6,5, Milanović 6, Stojković 6, Arađelović 6 Miletić 6,5 ( Mitić 6), Mladenović 6, Bogdanović 6,5. Igrač utakmice: Grozdanović U prvom delu utakmice mreže su mirovale igralos ena sredini terana bez izrazitih prilika za postizanje pogodaka, tako da se na odmor otišlo bez golova. U drugom delu domaći su se razigrali i brzim i preciznim akcijama postigli čak četiri pogotka i naneli visok poraz gostima iz Popovca. Seriju pogodaka otvorio je Grozdanović izvanrednim udarcem sa nekih dvadesetak metaraa igrao se 51 minut igre . Prednost domaćina udvostručio je z 57 minutu B. Kocić i tada se već nazirao pobednik . Rezervista Kačar je u 65 minutu postigao treći pogodak za domaćina, da bi tačku na visoku pobedu stavio Sujić u 70 minutu , i do kraja utakmice mreže su mirovale.