SVETLOST SE UGASILA KRAJ TOPLICE

ZONA JUG   OFK TOPLIČANIN – SVETLOST 2:0 ( 1:0)   Prokuplje. Gledalaca 200. Sudija: Darko Radenković ( Leskovac) 7. Strelci: L. Paunović u 36, N. Dragićević u 67 min. Žuti kartoni: D. Stojković ( OFK Topličanin), M. Milošević , V. Stojanović ( Svetlkost).   OFK TOPLIČANIN: A. Ilić -, L. Paunović 8, M. Uskoković 7 ( V. Stanković7,5), N. Dragićević 8 ( J. Radovanović-), L. Dragićević, I. Kaličanin 7, M. Andrejić 7, M. Strugar 7, A. Tonić 7,D. Marković 7, D. Stojković 7.   SVETLOST: P, Stamenković 6, S. Ilić 6,5, L. Jovanović 6, M. Milošević 6, M. Tonićž 7, D. Stojković 6,5, F. Stojadinović 6,5, V. Stojadinović 6, D. Marjanović - ( L. Banković 6). Igrač utakmice: Nikola Dragićević Bez većih napora domaći fudaberli su u jednom ne tako žestokom ritmu savladali goste iz Badnjevca , koji sus epredstavili u bledom izdanju. Viđen je po jedan pogodak u oba dela utakmice, taman toliko da domaćin uknjiži nova tri boda. Prvi pogodak j edelo iskusnog Luke paunovića u 36 minutu i sa tim rezultatom seotišlo na odmor. U drugom delu mladi i sve bolji Nikola Dragićević je udvostručio prednost u 67 minutu. Što se do kraj autakmice ispostavilo da je to konačan rezultat na utakmici u Prokuplju. V. STEVANOVIĆ