“SPARTAKOVCI” POKORENI U KURŠUMLIJI

DRUGA FUTSAL LIGA SRBIJE

KFM BELE CRKVE- SPARTAK GP 8:4 ( 3:1)

Kušrumlija : Gledalaca 300. Sudije: Nemanja Kostić (Leskovac) 8, Dalibor Zlatković ( Vranje) 8, Aleksandar Ranđelović ( Niš ) 8. Strelci: J. Jovanović u 4, 30, 37, 39, M. Mijajilović u 9, 16, D. Rakić u 23, 33 minutu za KFK Bele Crkve, N. Žeravica u 4, 31, M. Čičić u 28, N. Nedić u 34 za KMF Spartak GP. Žuti kartoni: N. Žeravica ( Spartak).

KFM BELE CRKVE: D. Miljković 7, M. Popović7, D. Radosavljević 7,5, N. Jovanović 8, J. Jovanović 9, — A. Smiljković 7, B. Ilić 7, D. Rakić 8, G. Milošević 7, V. Kocić 8, I. Zdravković 7, M. Mijailović 8.

KMF SPARTAK GP: V. Horvacki 6, M. Guberinić 6,5, V. Guberinić 6, M. Anežina 6, N. Žeravica 8 — M. Mijajlović 7, M. Čičić 6, N. Bursać 6, S. Vlajnić 6, N. Nedić 7.

Igrač utakmice: Jovan Jovanović

Još jedn ablistava partija futsal majstora iz Kuršumlije pred svojim navijačima, koji su visoko porazili ( 8:4) Sparatak GP i ispratili ih kući sa punom mrežom golova. U prvom delu domaći su sa tri pogotka najboljeg pojedinca na utakmici J. Jovanovića u 3, M. Mijailovića u 9, i 16 dok je pogodak za goste postigao N. Žeravica u 4 minutu igre i sa rezultatom 3:1 u korist domaćina se otišlo na odnomr.

U drugom delu utakmice kvaitetnija futsal predstava viđeno je čak 8 pogodaka od toga 5 domaćini i 3 gosti i pune tribine hale sportova u Kuršumliji uživali su u reviju golova. U drugom delu utakmice strelci za domaćina bili su tri puta J. Jovanović u 30, 37, 39, i D. Rakić  u 23 i 33 minutu igre, dok je za goste pogodili mrežu domaćina M. Čičić u 28, N. Žeravica u 31 i N. Nedić u 34 minutu igre za konačnih 8:4 u korist domaćina, tako da su puleni trenera  Dragiše Trojanovića još jednom priredili svojim ljubimcima odličnu fudbalsku predstavu.