JugSport.net

sportski portal južne Srbije

REZULTATI LIGA FS RIS-a ZA 20/21.04. 2024

SRPSKA LIGA ISTOK 23 KOLO:

 

Svilajnac: Radnički – Meševo-1:1

Niš: OFK Sinđelić- Jedinstvo 1936-1:1

Prahovo: Dunav – Budućnost(P)- 2:1

Jagodina: OFK Jagodina- Pčinja- 2:0

Pirot: Radnički- Jerdinstvo(Pa)- 4:1

Pirot: Timočanin- Trajal-0:1

Paraćin:SFS Borac- Đerdap-6;4

Žitorađa: FK Žitorađa- Vlasina-2:5

TABELA: 1). Trajal- 69, 2). Radnički(P)- 40, 3). Meševo- 40, 4). OFK Sinđelić 40, 5). Jedinstvo 1936- 37, 6). SFS Borac- 37, 7). Radnički(SV)- 36, 8). GFK jagodina- 35, 9). Dunav- 32, 10). Budućnost(P)- 31, 11). Jedinstvo(Par)- 28, 12.). Đerdap- 27, 13). Vlasina- 24, 14). Pčinja- 22, 15). Timočanin(-5)- 13, 16). Žitorađa- 11

ZONA JUG 25 KOLO :

 

Leskovac: Sloga- Radan- 3:0

Kuršumlija: Gračanica- Svetlost- 0:3

Bošnjace: Jedinstvo- OFK Kosanica- 1:0

Vinarce: Mladost 1959- Pusta reka- 1:7

Vranjska banja: Mineralac- OFK Topličanin- 1:1

Bujanovac: Nebeski Anđeli- Jedinstvo(GS)- 0:0

Medveđa: Jablanica- SFK Morava- 4:5

Blace: Jastrebac- Gracko- 0:3

Donje Stopanje: Plantaža- SU Dinamo jug-0:2

TABELA: 1.). SU Dinamo jug- 57, 2). Jedinstvo(B)- 56, 3). OFK Topličanin 52, 4). Sloga-50, 5). SFK Morava- 50, 6). Jedinstvo(GS) 46, 7). Radan- 45, 8). Mineralac- 41, 9). Nebeski Anđeli- 37, 10). Gracko- 36, 11). Pusta reka- 36, 12). Svetlost- 35, 13). Jablanica- 27, 14). OFK Kosanica 26, 15). Plantaža- 25, 16). Mladost(vin)- 9, 17). Jastrebac- 8, 18). Gračanica – 2

 

 

ZONA CENTAR 23 KOLO 20/21.04 2024

 

Gornji Matejevac: Radnički 2020- Morava (ŽI)- 3:1

Aleksinac: OFK Napredak (AL)- Palilulac- 2:1

Niš: Car Konstantin – Bukovik- 4:0

Niš: OFK Niš- Naša krila 1936-1:4

Brzi Brod: OFK Brzi Brod- Jedinstvo(GM)-0:0

Medoševac: Mladost- Svrljig-2:4

Balajnac: Zemljoradnik- Pukovac- 3:2

Batušinac: Mladost- Orljane- 3:1

TABELA: 1). OFK Brzi Brod- 58, 2). Naša krila 1936- 49, 3).  Jedinstvo(GM)- 49,  4). Mladost(Bat)- 43, 5). Pukovac- 38, 6). Car Konstantin 36, 7). Sveljig- 34, 8). Mladost(M)- 34, 9). Zemljoradnik- 33, 10). OFK Niš- 28, 11). Palilulac- 26, 12). Morava(Ž)- 25, 13). OFK Napredak (AL)- 25, 14). Orljane- 24, 15).Radnički 2020- 23, 16). Bukovik- 2

 

 

ZONA ISTOK 23 KOLO 21/22.04. 2024

 

Babušnica: Lužnica- Balkanski- 1:3

Knjaževac: OFK Knjaz- Jedinstvo(P)- 0:2

Soko banja: Trebič- Hajduk Veljko-0:2

Pirot: Tansko Rajić- Rtanj- 3:0

Štubik: Branik- Brodoremont-1:0

Bor: OFK Bor 1919- Timok 1919-1:1

Bela Palanka: Rajko Mitić- OFK Slatina-7:0

TABELA: 1). Timok- 63, 2). Hajduk Veljko – 44, 3). Bor 1919- 44, 4). Tansko Rajić- 40, 5).Jedinstvo (P)- 37, 6). Balkanski- 35, 7).Branik- 34, 8). Lužnica- 33, 9). Rtanj- 25, 10). Rajko Mitić – 24, 11). OFK Slatina- 23, 12). OFK Knjaz- 21, 13). Brodoremont- 18, 14). OFK Zlot- 9, 15). Trebič-9

 

 

ZONA ZAPAD 23 KOLO 20/21 .04. 2024

 

Glavinci: Juhor- Mladost(Jo)- 1:3

Poljna: Blagotin- Temnić 1924- 2:3

Rekovac: Levač- Mladi Borac- 0:6

Jasenovo: Orlovi- Kušiljevo- 5:3

Rakitovo: OFK Lugomir- Vinogradar-2:0

Resavica: Rembas- Morava 1918- 1:1

Aleksandsrovac: Župa- TrstenikPPT-1:0

TABELA: 1). Morava 1918- 58, 2). Temnić 1924- 50, 3). Trstenik- 37, 4). Rembas- 35, 5), OFK Lugomir- 32, 6). Mladi Borac- 32, 7). Mladost (J)- 30, 8). Orlovi- 30, 9). Župa- 30, 10). Sloga(DE)- 28, 11). Vinogradar- 23, 12). Juhor- 22, 13). Kušiljevo- 22, 14). Blagotin- 17, 15). Levač- 12

 

 

 

 

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email
Print