JugSport.net

sportski portal južne Srbije

RERZULTATI LIGA FS-RIS ZA 23/24 Oktobar

SRPSKA LIGA ISTOK: 11 KOLO

Jagodina: GFK Jagodina- Meševo 2:0

-Paraćin: Jedintsvo – Budućnost –1:1

Leskovac: Sloga- Radanički (SV)-  1:3

 

Resaavica: Rembas – Dinamo(VR)-1:0

Knjaževac: Timočanin- GFK Dubočica- 1:0

Brzi Brod: OFK Brzi Brod- Pčinja-0:1

Vlaostince: Vlasina – Trajal-0:0

Piprot: Radanički – Hajduk Veljko3:0

TABELA: 1) Trajal 25, 2). Budućnost 24, 3) Radnički (SV) 22, 4). GFK Jagodina 19, 5) Timočanin 19, 6). Radnilkji (P)- 18, 7: Jedinstvo (Par) -18, 8. Vlasina, 17.9) GFK Dubočica 16, 10: Brzi Brod 12, 11: Meševo- 11. 12: Rembas- 10, 13. Hajduk Velko 8, 14. Dinaomo (-7) –.7, 15. Pčinja- 7, 16. Sloga 2.

 

ZONA CENTAR 11 KOLO :

Niš: OFK Sinđelić – Car Konstantin- 3:1

: Niš: Deliski vis- Jedinstvo(GM)-

Aleksinac: OFK Napredak- Mladost(M)-3:2

Ražanj: Bukovik- OFK Niš- 2:1

Niš: Aluminijum – Pukovac 0:2

Batušinac: Mladost – Morava-3:1

Jelašnica: Rudar –Naša krila 1936- 1:2

Malošište: FK Malošište- Orljane-3:1

TABELA: 1. OFK Sinđelić 30, 2). Car Konstantin 25, 3). Jedinstvo(GM) 22, 4). Mladost(B)- 20. 5: OFK Niš-19, 6). OFK Napredak 1929- 19, 7)),  Pukovac – 18, 8). Bukovik 16, 9=: Orljan e- 15, 10). Malošište- 14, 11: Naša krila 1936- 13, 12. Mladost (M) – 11, 13.) Morav a(Ž)- 8, 14), Rudar (JEL)- 8, !5( Deliski vis- 7, 16)). Aluminijum 5

 

ZONA ISTOK 11 KOLO

Knjaževac: OFK Knjaz – Jedinstvo (P)-4:1

Babušnica- Lužnica- Rajko Mitić-1:4

Kladovo: Brodoremont- Balkanski- odloženo

Bogovina: BSK – BOR1919- 0:1

Pirot: Tanasko Rajić – Đerdap- 1:0

Kobišnjica: Sloga- Ozren-1:3

Zaječar: OFK 019 – Zvezda- 7:1

Slatina: OFK Slatina- Dunav1:2

TABELA: 1: Tanasko Rajić 27, 2) Dunav 23, 3) Slatina 23, 4(. Bor 21, 5). OFK KNjaz – 19, 6). Jedinstvo(P) – 18, 7) Rajko Mitić – 17, 8). Đerdap – 16, 9). BSK – 14, 10). Balknaski 13, 11: Lužnica- 12.: OFK 019- 13,Orezen – 12. 14). Brodoremont – 11. 15. Sloga -1 16). Zvezda 1

 

ZONA JUG 11 KOLO:

OFK Topličanin – Trnovac 2:1

Kuršumilija: Polet1980 – Jablanica ne igra se

Gornje Stopanaje: Jedinstvo – Pusta reka-1:2

Alakince: Alakince- Morava (VH)-0:1

Orljane: Žitorađa- Nebeski Anđeli-1:1

Pukovac: Svetlost – Vranjska banja- 7:2

Mrštane: Moravac /Orion – Radan- 1:2

Čelmin: FK Čekmin – Plantaža-3:0

TABELA: 1. Svetlost – 22, 2)Jedibstvo(D*GS) -211, 3) Morava (VH) 21. 4). Jablanica 21. 5). Žitorađa 20, 6)). Pusta reka -17, 7). Radan 16, 8). OFK Topličanin – 6 — 14, 9) Trnovac – 13. 10). Plantaža – 12, 11). Čekmin – 11. 12) Nebeski Anđeli 9, 13.) Alakince-5, 14(. Moravac Orion -1, 15) Vranjska vanja -1 16. Polet 1980-0

ZONA ZAPAD 11 KOLO

Pojna: Blagotin – Morava 1918- 1:3

Kruševac: Jedinstvo 1936 – Sloga(D)-6:0

Paraćin: SFS Borac – Župa-2:2

Majdevo: Sloga- Kušiljevo-1:0

Mijatovac: Jedintstvo- Orlovi-3:1

Rekovac: Levač – Gradina-4:0

Rakitovo: OFK Lugomir- TrstenikPPT-1:3

TABELA;1: SFS Borac – 31. 2) Morava 22, 3) Jedinstvo 1936 – 21. 4). Trstenik 21, 5). Orlovi – 17, 6). Župa- 16, 7). Kušiljevo – 16, 8). Sloga(Ma) – 15, 9). Sloga(D), 10). Jedinstvo (M) – 12. 11). Levač – 12, 13). Blagotin – 10  14). Juhor 7, 15). GRadina 4, 16)). Kopaonik-0

 

 

 

 

 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Email
Print